Заміське будівництво: Стяжка підлоги

Продовжую розповідати про будівництво заміського будинку своїми руками.На жаль, у мене всього дві руки і я фізично не встигаю займатися будівництвом і одночасно публікувати звіти, так що немає сенсу мене підганяти.Такі ж проблеми безпосередньо з фотографуванням складних процесів, торік величезне спасибі друзям за допомогу, а зараз мені вже незручно когось просити навіть просто пофотографувати процес з боку, так що фотографій в цей раз не так багато.
А робота в цей раз складна - заливка підлогової стяжки.  
2. Отже, на підлозі лежить утеплювач з екструдованого пінополістиролу, зварна сітка, по периметру виконаний теплоизолирующий бортик.По-перше, потрібно наклеїти стрічку виконує роль деформаційного шва (щоб при температурному розширенні стяжки вона не розсунула стіни).Насправді начебто якась дрібниця, тисячі людей навіть не замислюються про це, але сил на це багато не треба, так що хай краще буде. Далі - установка маячків. Нічого складного, натягуємо шнурку на цвяхах по периметру кожної кімнати по Z-подібної лінії.Головне не зачепити її ногами поки ходиш. Маячки встановлюю на алебастр, контролюючи висоту по шнурку.Крок установки трохи менше 1, 5 метра, з запасом під ширину правила.  
3. Паралельно наплавляти гідроізоляцію на перекриття.Цього разу взяв нормальну паяльну лампу і користуюся великим газовим балоном. Але при падінні тиску пальник працює помітно гірше, ніж на повному балоні.Ну і заодно покажу пташку, яка прилетіла в гості - це горобиний сич, сімейство совиних, примітний тим, що практично не боїться людей (я мало не в дзьоб йому телефон поклав, поки фотографував).
4. А ось і перша гроза - відмінна перевірка для гідроізоляції.Зрозуміло ніяких тимчасових отворів в парапеті я не зробив, тому просто перекидаю шланг і зливаю через нього воду вниз.
5. Роботи з будівництва, а в подальшому і благоустрою ділянки так багато, що часом не хочеться про це думати. Будинок ще ладно (хоча оздоблювальних робіт там почати і скінчити), а ще ж комунікації, благоустрій ділянки і прилеглої території.Здається на все життя роботи вистачить. Не люблю займатися монотонною роботою, тому періодично я переключаюсь на щось інше.Ось, наприклад, треба розкопати два кільця колодязя (це потрібно робити через рік після установки колодязя, щоб закінчився процес усадки) і провести повну гідроізоляцію двох верхніх швів, щоб виключити потрапляння верховодки в колодязь.Поетапно копати ще й зручніше, тому глина встигає підсохнути, а з нею легше працювати.
6. Повернемося в будинок. Маячки на підлозі дуже погано видно, і щоб їх ненароком не знести, я купив яскраво жовту фарбу.Повна бойова готовність до заливання цементної стяжки.

Источник: allanyan.livejournal.com

Возможно, вам понравится:

Строительство домов
Строительство домов
Каркасный дом под ключ от
Каркасный дом под ключ от
Строим загородный дом ч.8
Строим загородный дом ч.8
Строительство загородного дома
Строительство загородного дома

Похожие страницы:

  1. Будівництво заміського будинку Статті
  2. Будівництво заміського будинку по Фен-Шуй
  3. Будівництво заміського будинку Кошторис