Февраль 27, 2021 – 14:47

Сучасне тепличне виробництво томатів в Україні збільшується, і багато міжнародних насіннєвих компаній, таких як Syngenta та Kitano Seeds, також визнали цей потенціал. Нещодавно компанія Kitano Seeds провела семінар, щоб продемонструвати ексклюзивні гібриди овочів, тоді як Syngenta Seeds відкрила дослідницький та демонстраційний центр з виробництва теплиць. Демо-центр пропонує фермерам ознайомитись із останніми інноваціями та уважніше оглянути рослини, спробувати продукт, поспілкуватися з експертами та отримати відповіді на їх запитання. Для забезпечення українських фермерських угідь усім необхідним обладнанням, матеріалами і насінням існує багато різних спеціалізованих кампаній. Одна з таких є «Harvest Center» Різноманітні добрива, насіння томатів, гібріди перцю, огірків та багато іншої садової сировини і устатквання. Фермери шукають нові напрямки, цікаві нішеві ринки, які відрізняють їх продукцію від широкого асортименту інших продуктів і приносять прибуток.

За словами Ендрю Ткача, виїзного керівника компанії "Сингента", "щоб побудувати гектар теплиці, потрібно більше мільйона доларів, тому зростання виробництва теплиць зі скла демонструє стабільність у цьому районі. Виробничі зимові теплиці в регіоні зросли майже до 130 га, а огірків - майже втричі більше - 350 га. Огірки продовжують домінувати в тепличному виробництві в пострадянських країнах ". Буквально кілька років тому багато хто не бачив потенціалу вирощування рожевих та жовтих помідорів, але ставлення до них швидко змінюється. Все більше і більше фермерів розглядають ексклюзивні гібриди для коктейльних помідорів, помідорів чері, жовтих, рожевих, томатних лоз, синього та чорного кольорів і виявляють, що вони набагато вигідніші. 2 червня ціна на коктейльні помідори на місцевому оптовому ринку становила 2,27 євро / кг, тоді як червоні, середні помідори з фруктів та біфштексу становили 0,75-0,81 євро/кг, а рожеві 0,87-0,94 євро/кг.

Велика кількість виробників на відкритому повітрі на заході та в центральній частині України переходить на теплиці. Загальна площа покритої площі сягнула 10 000 гектарів, з яких огірки становлять більшу частину виробництва, а потім помідори, перець та інші овочі. Помідори черрі та коктейлі - це, перш за все, прибуткові культури. Це вигідні культури, але вони дорожчі за класичні помідори. Тому наша пропозиція насіння зростає із потребами виробників, пропонуючи нові та перспективні гібриди », - сказала Тетяна Ковач, менеджер Kitano Seeds.

Похожие страницы:

  1. ​Пральна машина Siemens - відмінна якість і доступні ціни
  2. Як вибрати матеріал для гідроізоляції покрівлі
  3. Ковані паркани - витвір мистецтва в екстер