Август 22, 2023 – 18:56

Товарні ваги

Товарні ваги використовуються на складах, підприємствах, металобазах, ринках, логістичних центрах, оптових базах в сільському господарстві та харчовій промисловості.

Ваги сертифіковані та занесені до державного реєстру засобів вимірювальної техніки, відносяться до третього класу точності. Основною функцією вагів є отримання ваги товару, що зважується, а також, в деяких вагових індикаторів є функція внесення ціни за 1 кг та визначення вартості продукту, що проходить зважування. Завдяки конструкції «рама в рамі» і тензометричного датчика single point можливо проводити зважування в любій точці платформи, що не впливає на точність показань. Посилена металоконструкція виключає прогину та деформацію платформи.

 Ваговий індикатор кріпиться на посилену стійку та має вбудований акумулятор, що дозволяє працювати без підзарядки до 48 годин. Широкий функціонал вагового прибору дає можливість застосовувати даний тип ваг в різних сферах діяльності.

Додатковою перевагою є те, що інформацію про зважування можна передавати на комп’ютер або в різні системи обліку клієнта.

Оскільки Компанія «Ваговимірювальні системи» сама виготовляє вагове обладнання, то окрім стандартних розмірів платформи, матеріалу виконання та функціоналу вагового приладу, компанія може виготовити нестандартне обладнання з нетипичним розміром платформи під індивідуальну потребу клієнта, запропонувати ваги з платформою з різних матеріалів або з додатковою несучою спроможністю, можливе виготовлення платформи з більш товстого металу, для зважування харчових продуктів – з харчової нержавійки. В залежності від задач, що поставив клієнт, ми можемо доповнити функціонал ваг чекодруком, або можливістю зважувати предмети, що рухаються (наприклад, тварин, або рідини в ємностях) – в такому випадку зважування відбуватиметься, навіть якщо вантаж на платформі не прийшов до стану покою, а вага не стабілізувалася. Ця можливість досягається за допомогою функції усереднення ваги, що математично обробляє інформацію про вагу і швидко видає точне значення ваги.

Завдяки наявності всіх комплектуючих ми готові відправляти обладнання день в день або зі складу готової продукції. Ваги відвантажуються з первинною повіркою, тому можуть використовуватися у комерційній діяльності.

В комплекті з вагами входить:

  • Копія сертифіката декларації оцінки відповідності по модулю D
  • Паспорт

Зарядний пристрій до вагового індикатора

Похожие страницы:

  1. Ковані паркани - витвір мистецтва в екстер
  2. ​Розумне обприскування від TECNOMA: Переваги та Інновації
  3. ​Садові меблі з ротанга: переваги і недоліки
  4. Будівництво заміських будинків в Набережних Челнах