Дерев'яні будинки!

деревянный дом Деревина - один з найдавніших матеріалів, що застосовуються для будівництва будинків з бруса і стін житла.

 

Низька теплопровідність деревини, її прекрасні технологічні та експлуатаційні якості замінити просто неможливо.Але найголовніше в деревині те, що стіни "дихають" і мають природні запахи, не порівнянні ні з чим.Наприклад, будинки з бруса товщиною 20 см. по своїх теплоізоляційних якостях легко замінюють цегляну стіну товщиною 40 см.

 

Для будівництва дерев'яного будинку під ключ ми відбираємо тільки здорову деревину без гнилизни і червоточини.

 

У дерев'яних будинках несучою конструкцією є дерев'яна стіна, що складається з поздовжньо покладених один на одного колод або бруса - "вінців".Вінець являє собою прямокутну конструкцію, що складається з перпендикулярно укладених по периметру колод або брусів, скріплених між собою в кутах замковим з'єднанням.Вінці від нижньої обв'язки до віконного отвору називають підвіконними вінцями.Після них укладають віконні вінці, а потім - надвіконні.

 

Дерев'яні будинки. Будівництво дерев'яних будинків.

 

деревянный домик Компанія «Новий Дім» займається будівництвом і проектуванням якісних дерев'яних будинків.Вже багато років результат нашої роботи є радістю і повноцінним житлом для багатьох сімей.Будівництво дерев'яних будинків під ключ швидко і надійно вам забезпечить відмінний сервіс, першокласні матеріали і злагоджена робота нашого колективу.- Це наш основний профіль діяльності. Тому замовити будівництво дерев'яного будинку в нашій компанії - це означає, що ваша мрія про будівництво будинку дуже скоро стане реальністю!

 

Будівництво дерев'яних будинків - це велика відповідальність, адже ви будуєте будинок на довгі роки і хочете в ньому жити і процвітати без проблем.Тому в нашій компанії вам запропонують повний спектр послуг з будівництва дерев'яних будинків: від початкового проекту, який буде втіленням вашого будинку-мрії до ландшафтного оформлення гармонійного присадибної ділянки.Це може бути альтанка, лазня або інші будівлі в стилі дерев'яного зрубу.

 

Будівництво дерев'яних будинків Київ. Як це відбувається?

 

Основною перевагою дерев'яного будинку є те, що він не потребує капітального фундаменті, але, незважаючи на це, дерев'яний будинок стійкий і надійний.Для його будівництва часто беруться хвойні породи дерев, зважаючи на великий вмісту смол, що забезпечує довговічність.Діаметр бруса або колоди може бути від 16-ти см до 30-ТІСМА, а його довжина можлива до 12-ти м.

Источник: www.noviydom.kiev.ua

Возможно, вам понравится:

Будівництво каркасного будинку
Будівництво каркасного будинку
Будівництво дерев яних будинків
Будівництво дерев'яних будинків

Похожие страницы:

  1. Будівництво дерев'яних будинків Династія
  2. Будівництво дерев'яних будинків Дитинець
  3. Будівництво дерев'яних будинків Гомель
  4. Будівництво дерев'яних будинків Джубга
  5. Будівництво дерев'яних будинків Теремок