Будівництво будинків і котеджів під ключ

колод будинок

 

Будівельний матеріал для дерев'яного будинку - звичайні або оцилиндрованні підсушені колоди.Будинки з колод дуже довговічні, а їх будівництво більш вигідно, оскільки не обов'язково проводити зовнішні та внутрішні оздоблювальні роботи.Колод будинок слід лише добре утеплити і обробити антикорозійними матеріалами і антипіренами.

 

брусовому будинок

 

З бруса часто будують котеджі. Брус буває різних типів, технологій будівництва безліч, тому не складає труднощів вибрати найбільш підходящий варіант.Брусові будинки дуже міцні і при належному догляді можуть прослужити багато років.

 

Цегляний будинок

 

Цегла - найбільш популярний будматеріал для будівництва будинків, оскільки він міцний і міцний.Цегляні будинки дуже надійні, мають солідний зовнішній вигляд і коштують дорого.Зате з цегли можна побудувати будівлю практично будь-якої архітектурної форми.Через свою тяжкості цегляний будинок потребує потужного залізобетонного фундаменту.

 

Каркасний будинок

 

На каркасній основі будується безліч сучасних дерев'яних котеджів самого різного типу. Конструкції каркасного будинки легкі, їх просто і швидко збирати, а самі будинки коштують недорого і досить довговічні.

 

Модульний будинок

 

Модульний будинок будують з вже готових блоків, що робить процес дуже швидким, а результат - цілком якісним.Модулі можна вибрати на будь-який смак і колір: виробники пропонують величезний асортимент блоків з різних матеріалів за досить низькими цінами, тому модульні будинки починають набирати популярність.

 

Монолітний будинок

 

Монолітне будівництво зручно тим, що дозволяє зводити монолітну конструкцію будівлі з суміші, яка готується прямо на будмайданчику.Монолітна технологія дуже поширена при зведенні приватних будинків - практично всі їхні фундаменти зроблені саме так.На сьогоднішній день монолітне будівництво дозволяє зводити котеджі цілком.

Источник: chuvashiya.remontnik.ru

Возможно, вам понравится:

Будівництво каркасного будинку
Будівництво каркасного будинку
Будівництво дерев яних будинків
Будівництво дерев'яних будинків

Похожие страницы:

  1. Будівництво дерев'яних будинків Садиба
  2. Будівництво дерев'яних будинків Гомель
  3. Будівництво дерев'яних будинків Черкаси
  4. Будівництво дерев'яних будинків Росія