Дерев'яні будинки в Санкт-Петербурзі (СПб) і Ленінградської

Строим-Дачи.Ру Якісне будівництво дерев'яних будинків Наше підприємство ось вже більше 10 років займається будівництвом і монтажем дерев'яних будинків під ключ.На сьогоднішній день ми розробили велику кількість типових проектів, в які можуть бути внесені будь-які зміни за бажанням Клієнта.
З чого ми будуємо? У дерев'яному будівництві ми використовуємо дві основні, найбільш поширені технології: каркасну і з бруса.Каркасні дерев'яні будинки виробляються на основі каркаса, який для жорсткості скріплюється спеціальними стяжками і обшивається з двох сторін вагонкою.Крім вагонки, останнім часом, ми стали застосовувати плити ОСБ. Каркасні споруди коштують відносно недорого, але в теж час володіють відмінними експлуатаційними властивостями: надійністю, легкістю, екологічністю.Як і брусові, каркасні будинки, можуть бути зимовими чи літніми. Брусові вироби виготовляються з бруса 100/150, 150/150, 140/140, 110/140, 90/140.У роботі ми використовуємо брус природної вологості. Весь брус, який застосовують у будівництві наші теслі можна розділити на дві категорії - струганий і профільований.З струганого бруса будують у тих випадках, коли будинок або лазню припускають ніж те обшивати.
Строим-Дачи.РуЧому вигідно замовляти будівництво дерев'яних будинків саме у нас? Ми працюємо вже більше десяти років, за цей час сформувався згуртований колектив, практично всі бригади, працюють з перших днів утворення підприємства.Сезонних працівників ми не наймаємо, оскільки в цьому випадку значно знижується якість і дисципліна.Кожна бригада відповідає за результат своєї роботи. У разі претензій клієнта, по гарантії на виправлення браку, виїжджають саме ті, хто будував.У нас є своя виробнича база, на якій ми виготовляємо широкий асортимент пиломатеріалів, проводимо ретельний контроль.Весь автотранспорт - свій, це теж трохи скорочує собівартість будівництва.Вартість дерев'яних будинків, які ми пропонуємо жителям Санкт-Петербурга (СПб) та прилеглих регіонів (Новгород, Твер, Псков) - одна...

Источник: www.stroim-dachi.ru

Возможно, вам понравится:

Дизайн дерев яного будинку всередині
Дизайн дерев'яного будинку всередині

Похожие страницы:

  1. Будівництво Дерев'яного Будинку Підлоги
  2. Будівництво Дерев'яного Будинку Взимку
  3. Будівництво Дерев'яного Будинку Відео