Належна ізоляція будинку - це вигідне вкладення: як для нашого гаманця, так і для навколишнього середовища.

Витрати на опалення складають значну частину витрат кожного домовласника, тому варто тримати їх на мінімальному рівні. Таким чином, матеріали для утеплення фасаду - це гарантія не тільки менших витрат, але і зниження його шкідливого впливу на навколишнє середовище.

Згідно з аналізом в неізольованому будинку ми втрачаємо від 40% до 60% енергії - в основному через зовнішні стіни. Тому належна ізоляція фасаду надзвичайно важлива для зниження втрат тепла. Ефективні системи утеплення Caparol зберігають тепло всередині будинку, захищаючи його зовні, а не тільки від холоду. Використання комплексної системи теплоізоляції гарантує, що фасад витримає навіть сильний вплив погодних умов (наприклад, град чи сильний вітер), а також термічні навантаження і механічні дії.

Системи теплоізоляції Caparol дозволяють комплексно оновити фасад, що не тільки забезпечить оптимальну температуру всередині будинку, але і змінить його вигляд. Пропозиція фасадних штукатурок Caparol включає безліч квітів, які можна адаптувати до вашого власного бачення фасаду. Завдяки цьому споруда придбає цікавий вид незалежно від того, в якому стилі вона буде оброблена.

Що входить в конструкцію систем теплоізоляції Caparol?

Кожна система теплоізоляції Caparol складається з високоякісних продуктів і елементів, які дозволяють досягти найкращих результатів ізоляції. Використання рішень від одного виробника дозволяє підібрати відповідні ізоляційні шари і забезпечити тривалий гарантований ефект.

В системи теплоізоляції Caparol входять:

 • ізоляційні клеї (клейові і клейові вирівнюють розчини)
 • фасадні теплоізоляційні плити (з мінеральної вати або пінополістиролу EPS)
 • механічні кріплення
 • маси для армованого шару
 • сітка
 • грунтовки
 • поверхневі штукатурки
 • ізоляційні фарби

Відкрийте для себе теплоізоляційні системи Caparol

Caparol Capatect Classic - це просте, надійне і класичне рішення, яке добре підійде для утеплення вашого будинку. Capatect Classic має 10-річну гарантію і широкі можливості розміщення та підходить як для односімейного житла, так і для великих інвестицій. Також ми можемо вибрати спосіб обробки фасаду, наприклад, під дерево або архітектурний бетон.

Система теплоізоляції Caparol Capatect Longlife крім десятирічної гарантії також забезпечує довговічність фасаду: забезпечує високу стійкість до механічних впливів (до 20 Дж). Так що ми можемо не турбуватися про легких синці на постаменті, в притулку для велосипедів, дитячому ігровому майданчику або вході в будівлю. Деталі системи Capatect Longlife, складові армований шар, надзвичайно стійкі до розтягування і більш гнучкі, що знижує ризик утворення тріщин. Фасад, ізольований за допомогою цієї системи, буде відповідати кольору будь-якого, навіть сміливого бачення - він дозволяє вам вибирати інтенсивні кольори (HBW> 15) - а технологія самоочищення Caparol Clean Concept® збереже вибраний колір в ідеальному стані для багато часу.

Фасад з системи Caparol Capatect Carbon не боїться навіть граду! Розширена гарантія триває до 15 років. Найвища стійкість до механічних впливів (до 60 Дж) і стійкість до суворих погодних умов (град, дуже сильний вітер) свідчить про високу довговічність використовуваних розчинів. Завдяки вмісту вуглецевого волокна ізоляція витримує в 10 разів більші навантаження, ніж інші системи, відомі на ринку. Capatect Carbon також дозволяє виконувати фасад в дуже темних тонах (HBW ≥ 5) - навіть в насиченому чорному кольорі.

Всі системи доступні в вогнестійкому варіанті - (NRO) з полістирольними плитами. Capatect Classic і Capatect Carbon також мають негорючий розчин з використанням пластин з мінеральної вати. Кожен з них гарантує високу якість і довговічність, захищаючи стіни будівлі, завдяки поєднанню армованого мінерального шару і штукатурки. Всі вони є системами найвищого стандарту, в яких використовуються технологічно просунуті рецептури.

Похожие страницы:

 1. ​Полотенцесушитель и термостат
 2. ​Как работает пассажирский лифт?
 3. ​Каковы свойства стиродура XPS?