Коли люди потрапляють в складну життєву ситуацію, то розуміють, що для вирішення проблем їм потрібен кваліфікований юрист або адвокат.

Однак не всі громадяни точно уявляють собі, чим конкретно представник в суді може бути корисний. Захисник може надавати різні види послуг, і одна з них - це консультація адвоката.

На консультації відбувається перше знайомство юриста з клієнтом і його проблемами. Вона може бути очною - зустріч в адвокатському кабінеті, а також заочної - по телефону, електронній пошті. Зазвичай майже кожна заочна консультація переходить до очній, так як при серйозному підході до справи фахівця потрібно подивитися документи, обговорити деталі, ретельно обміркувати відповіді. По телефону або по листуванню відбувається первинне знайомство, юрист може приблизно оцінити обсяг проблеми, узгодити час і місце зустрічі. По електронній пошті представник в суді може відповісти на питання, який не вимагає детального вивчення документації та інших матеріалів справи, може уточнити деталі для більш повної відповіді.

Кожна людина повинна знати, що не завжди можливі моментальні зустрічі після здійснення дзвінка, так як у кваліфікованого фахівця зазвичай всі дні розписані наперед, і без узгодження часу, місця не обійтися. До того ж, до зустрічі необхідно добре підготуватися, взявши документи і обдумавши, як докладніше викласти суть своєї проблеми.

Потрібно сказати про те, що люди усвідомлюють необхідність юридичної допомоги тільки тоді, коли ситуацію вже важко виправити. А адже багато неприємні моменти можна попередити, наприклад, звернувшись до захисника за порадою перед укладенням договорів, оформленням прав власності і т.д.

Варто оплатити тільки консультацію, і все буде набагато простіше, ніж коли ситуація починає вимагати розгляду справи в суді, а це вже зовсім інші розцінки. Іноді професію адвоката можна порівняти з професією лікаря: попередити хворобу легше, ніж лікувати.

Коли потрібні консультації адвоката юриста?

Не варто думати, що всі проблеми, з якими доводиться йти до юриста, будуть розглядатися в суді.

Спочатку ведеться ділове листування, робиться спроба досудового вирішення справи. За підсумками первинної бесіди клієнт і захисник укладають договір на надання послуг. Це може бути разовий виїзд фахівця, або повний юридичний супровід будь-якої угоди, складання юристом листи або позовної заяви. У перелік послуг захисника входить представлення інтересів громадянина в суді.

Розглянемо разовий виїзд фахівця. У повсякденному житті люди часто укладають договори цивільно-правового характеру: оренди, позики, підряду, купівлі-продажу, страхування, дарування і т.д. Юридична неграмотність досі стримує громадян від залучення правового захисника для угод з купівлі земельної ділянки, житла, дорогого автомобіля, нерухомості. Люди розраховують на допомогу ріелторів, не замислюючись, що мало хто з них має юридичну освіту, що агенти з нерухомості зацікавлені в успіху операції, а не у вигідному для клієнта змістідоговору.

З кожним днем підвищуються ціни на нерухомість, тому багато громадян стали інвестувати свої кошти в будівництво, причому, навіть не намагаючись при цьому обговорити умови договору з забудовником.

Результати настільки несерйозного підходу бувають різними: хтось швидко отримує квартиру, а хтось терпить збитки, а квартира залишається мрією. Ось в таких випадках користуються разовими послугами юридичної фірми. Це може бути виїзд на місце укладання договору, експертиза договору, узгодження умов угоди.

Будуть корисні послуги юристів і в ході проведення переговорів. Найчастіше це потрібно юридичним особам, але буває потреба в допомозі і у фізичних осіб, наприклад, для посилення позицій, для обговорення ключового питання. Необхідні консультації представника в суді для врегулювання трудових або сімейних спорів.

Крім цього, можливий разовий виїзд правового захисника на судове засідання.

Якщо потрібно замовити повний супровід угоди, то це означає, що захисник буде присутній на кожному етапі підготовки і оформлення документів. Наприклад, угода купівлі або продажу нерухомості. Купівлі об'єкта передує підбір відповідних варіантів. Щоб покупець не помилився у своєму виборі, адвокат переглядає всі правовстановлюючі документи на нерухомість. Коли вибір зроблений, необхідні консультації, чіткий нагляд за здійсненням оплати об'єкта, підписанням договору і т.д. Присутність правового захисника дозволяє людині відчувати себе впевнено і безпечно, адже він ризикує великими грошима.

Буває, що деякі суперечки краще врегулювати, не доходячи до суду. Для цього потрібно вступити в листування з «кривдниками». Щоб проблема вирішилася успішно, лист повинен бути складений грамотно, з цитатами і посиланнями на нормативно-правові акти. Така претензія буде виглядати вагоміше, підтвердить серйозні наміри вирішити спір мирним шляхом.

Похожие страницы:

  1. ​Чому варто наклеювати шпалери?
  2. ​Наволочки. Как выбрать лучшие?
  3. ​Полотенцесушитель и термостат