Октябрь 30, 2020 – 22:49

Противники деревини обґрунтовують своє невдоволення коротким терміном служби будматеріалу. Однак технології постійно вдосконалюються. Зараз будівництво будинків з оциліндрованих колод передбачає зведення екологічно чистого житла, по енергоефективності та тривалості експлуатації гідно конкурує з кам'яними будівлями. Замовити черепицю ви можете зараз, зайдіть на сайт Тегола Україна і зробіть замовлення, а консультанти з вами зв'яжуться і проконсультують.

Що потрібно знати про дерев'яні зрубах

Будівельним матеріалом виступає масив. Кращими вважаються колоди зимової заготівлі, так як в холодний період припиняється активність грибків і комах, що руйнують деревину. Відсутність в деревах сокоруху спрощує сушку заготовок, яка буває камерна і природна.

Сучасні дерев'яні будинки з оциліндрованих колод , це не прошловековие зруби, які швидко піддавалися гниття. За новими технологіями будматеріал обробляють спеціальними складами:

антисептики запобігають розвитку цвілі, грибків, захищають від жуківьточильників;

антипірени збільшують пожежну безпеку зрубу;

консервуючі просочення зберігають гладкість деревини, перешкоджають її розтріскування;

фінішні кошти призначені для декорування споруди.

Кругляк після оциліндровки на верстаті створює на вінцях зрубу щільні з'єднання, герметичні стики. Замовивши будівництво будинків з оциліндрованих колод, ви отримуєте сучасне тепле житло, де присутні комунікації та інші зручності.

Проблеми, здатні виникнути при зведенні та експлуатації зрубу

Найякісніший матеріал в руках нечесного підрядника виявиться мотлохом, за який доведеться платити вам. Якщо тільки шукати за низькою ціною проекти будинків з оциліндрованих колод в Кірові, на етапі будівництва і експлуатації зрубу зіткнетеся з такими проблемами:

Неякісна деревина має підвищений відсоток вологості, нарости, червоточини. Зібраний з неї зруб дасть велику усадку, з'являться тріщини, щілини між вінцями, викривити стіни.

Теплий зруб виходить з колод діаметром 200-250 мм і вище . Розбіг цифр в перетині всіх заготовок не повинен перевищувати 3-3,5 см, інакше форма споруди придбає дивний зовнішній вигляд.

Ширина з'єднувального паза повинна складати 2/3 товщини заготовки. Наприклад, у кругляка перетином 300 мм оптимальна вибірка шириною 200 мм. При недотриманні розмірів пазів під час усушки масиву пошкоджуються стіни споруди.

Відсутність гвинтових компенсаторів при усадки до 10% зрубу призведе до перекосу стін.

Теплоізоляція на стиках укладається з запасом 5 см в обидві сторони. Порушення технології призведе до утворення містків холоду.

Нижній вінець повинен щільно стикатися з фундаментом. Якщо будуть щілини, всередину зрубу потрапить волога, і він перекоситься.

У сумлінного підрядника будинку з оциліндрованих колод проекти і ціни доступні всім категоріям забудовників. Краще відразу звести якісне житло, ніж потім переплачувати за усунення помилок.

Чому варто звести будинок з ОЦБ

Переконатися в правильності вибору рішення зведення будинку з оциліндрованих колод допоможе огляд плюсів. Доступна вартість матеріалу знизить витрати на будівництво житла. На збірку зрубу будуть потрібні короткі терміни. Споруда вийде екологічно чиста, тепла з естетичним зовнішнім виглядом. Енергоефективний будинок прослужить декільком поколінням.

Мінусом вважається усадка зрубу, схильність деревини до гниття, займання, зміни кольору. Однак недоліками володіє будь-який будівельний матеріал, навіть класичний цегла. Негативні процеси вдасться мінімізувати, якщо будівництво будинків з оциліндрованих колод під ключ замовляти в професійній компанії.

Похожие страницы:

  1. Попрощайтесь с повреждением водой: экспертные методы удаления воды с подвесного потолка
  2. ​Области применения и основные преимущества влагостойкого ламинированного пола
  3. ​Клеи для теплоизоляционных систем являются одним из слоев утеплителя
  4. Будівництво заміських будинків з оциліндрованих колод