Дерев'яні будинки з оциліндрованих колод: будівництво, виготовлення і монтаж

Март 22, 2014 – 11:41

Оциліндрована колода фінський профіль

 

Розширений теплової замок лабіринтового типу з глибокою посадкою колоди і поліпшеною теплосберегающей характеристикою дозволяє виключити продувність стін дерев'яного будинку, запобігає доступ зовнішньої вологи до міжвінцового утеплювача.     Мінуси:  

    імплантатів породи на 5-7%    ((Н3)) Виберіть підрядника на будівництво будинків з оциліндрованих колод. Приймаючи рішення про будівництво котеджу, дачного будинку або лазні, майбутній власник ризикує заплутатися в різноманітті, представленому на ринку.

   

  Будинок з колоди на етапі проектування.

  Отже, Ви вирішили побудувати дерев'яний котедж з оциліндрованих колод і зіткнулися з різноманіттям пропонованих матеріалів.Кожен виробник хвалить саме свою продукцію, тому зробити об'єктивний вибір було досить складно.

  Наша компанія допоможе Вам визначиться. Ми працюємо з усіма матеріалами, тому не буде нав'язувати Вам якийсь певний, а порекомендуємо вибрати дерев'яні будинки з оциліндрованих колод, тільки якщо це оптимальний для Вас варіант.

   

  Кваліфіковані консультації співробітників нашої компанії допоможуть Вам зробити усвідомлений вибір на користь дерев'яного будинку з оциліндрованих колод під ключ або іншого матеріалу.

   

  Коли Ви визначитеся з вибором, ми почнемо роботу над проектуванням дерев'яного будинку з оциліндрованих колод.Оскільки матеріали різних виробників можуть відрізнятися не тільки по діаметру, а й іншим параметрам (висота вінця, різний профіль і т.п.), то необхідно дуже ретельно підходити до розробки конструкторської документації.

   

  По завершенню проектування дерев'яного будинку з оциліндрованих колод, документація надходить в цех.

   

  Дерев'яні будинки з оциліндрованих колод - оздоблювальні роботи.

   

  В оздоблювальні роботи входять:

   
    
  • шліфування й покриття лаками на водній основі внутрішніх стін
  •  
  • покриття лаками зовнішніх стін
  •  
  • установка столярки (двері, вікна)
  •  
  • утеплення і настилка підлог 1-го і 2-го поверхів
  •  
  • підшивка стель першого поверху і мансарди.
  •  
  Утеплення мансардного частини входить в роботи монтажу кроквяних ферм.У рамках цієї роботи проводиться монтаж систем прихованої або відкритої електропроводки (силова освітлювальна і розеткові групи) з дротів самозатухающих марок.Паралельно проводиться монтаж прихованої системи опалення, розводка системи водопостачання, каналізації.До початку розробки проекту електропостачання в одноповерховому дерев'яному будинку з оциліндрованих колод Замовнику необхідно отримати в місцевих електромережах технічні умови на підключення.

  При використанні природного газу для опалення замовити проект на підключення до мереж в місцевому газовому тресті.

Источник: www.nordhouse.ru

Возможно, вам понравится:

будівництво будинків з
будівництво будинків з
Будинок з колоди ручної рубки
Будинок з колоди ручної рубки
Будівництво будинку з
Будівництво будинку з

Похожие страницы:

 1. Будівництво дачних будинків з Колоди
 2. Будівництво дачного будинку з Бруса
 3. Будівництво дерев'яних будинків Колоди