Каркасне будівництво будинку своїми руками на прикладі дачі 5х10

Фото каркасного дома 5x10 Форумчанин Grits після народження дитини перейнявся будівництвом дачного каркасного будиночка.Ділянка для будівництва вже був. Самостійно був розроблений проект будинку з докладною плануванням і опрацюванням інтер'єру.У результаті вийшов повноцінний двоповерховий каркасний будинок 5 на 10 метрів з утепленням 15 см.Результат роботи в наявності:

 

Фундамент будинку

 

Який фундамент краще для каркасного будинку особливо вибирати не довелося.На ділянці вже мався старий стрічковий фундамент 5 × 7м. Після деяких роздумів, було вирішено збільшити площу майбутнього будинку, за рахунок збільшення фундаменту в довжину, шляхом додавання трьох цегляних стовпів.Насамперед під фундаментом був знятий родючий шар землі і засипаний пісок.Тепер там нічого не буде рости і буде завжди сухо. Після відновлення старої основи і додаванням стовпів вийшла необхідна площа будинку 5 × 10 м. План 1 этажа Далі, у фундаменті зробили продухи і просвердлили 18 отворів, щоб розмістити в них анкера зі шпильками.Як зазначає надалі забудовник - такої кількості шпильок виявилося досить багато, можна було спокійно обійтися вдвічі меншою кількістю.Тим не менше, після підготовчих робіт, фундамент був оброблений гідроізоляційної сумішшю в кілька шарів.Поверх поклали гідростеклоізол і плівку. Цоколь робився з цегли, висотою 1 м.

 

Через часті проливні дощі, власник будинку трохи більше занепокоївся надійністю фундаменту. План 2 этажа Тому, його довелося розкопувати по периметру, після чого його покрили гідроізоляційним складом, перекрили до глибини 50 см гидростеклоизола і всі знову прикопали (спочатку засипали піском і поверх грунтом).Крім цього, були також встановлені відливи для фундаменту.

 

Цокольне перекриття

 

Цілком виправдано будувати каркасний будинок своїми руками за технологією "платформа".Що й було реалізовано. На фундамент була покладена дошка 50 і брус 10 × 15 см, а до стовпів кріпилося по два бруса поруч.Всі дерев'яні деталі кріпилися на встановлені заздалегідь шпильки.Крім того, ще по два бруса було встановлено в центрі будинку. У підсумку, все обв'язування вийшло висотою 15 сантиметрів.Поверх неї, монтувалися 50 дошки, з відстанню один між одним 60см.Знизу всієї конструкції була набита 25 дошка, яка виконала роль чорнової підлоги.Всередину одержані осередків укладено два шари пінопласту - 5 і 10 см. По краях, пінопласт запінили і зверху перекрили дошками 50 × 300.

Источник: karkasnik.su

Возможно, вам понравится:

Фундамент своїми руками. Види
Фундамент своїми руками. Види

Похожие страницы:

  1. Будівництво дачного туалету Своїми Руками
  2. Будівництво Альтанки для Дачі Своїми Руками
  3. Будівництво Дачних Басейнів Своїми Руками
  4. Будівництво каркасної дачі Своїми Руками Відео
  5. Будівництво Паркан для дачі своїми Руками