Ви мрієте про атмосферу лофту? Подивіться на меблі за посиланням https://oakshop.com.ua/, які створюють таку атмосферу .
Необроблена цегла на стінах, бетон на підлозі і стелі, металеві опори або балки, багато відкритого простору, високі стелі і величезні вікна. Так виглядають класичні лофти в будівлях колишніх заводів або складів.
Лофти - винахід другої половини ХХ століття: спочатку їх почали створювати в Нью-Йорку і Лондоні, в великих масштабах в 1960-х, а потім поступово завоювали інші мегаполіси і міста.
Не тільки в Брукліні
Однак старі фабричні стіни зовсім не обов'язкові, щоб насолодитися атмосферою лофт. Можна сказати, що індустріальний стиль дозрів і став самостійним. Сьогодні навіть абсолютно нові будівлі зводяться в індустріальній атмосфері. Серед іншого були soft-lofts, тобто квартири, явно відносяться до лофт-інтер'єрів, хоча і побудовані з нуля, а не на постіндустріальних об'єктах.
Цікаво, що сьогодні цей типово міський стиль поширився навіть на село. Наприклад, великі цегляні сараї 100 і більше років тому перетворюються в інтер'єри в стилі лофт.
Таким чином, індустріальний стиль - це не гаряча новинка, а одне з небагатьох напрямків, які роками користуються незмінною популярністю незалежно від сезонної моди.
Атмосферу лофт можна створити за допомогою меблів. Меблі в стилі Loft - геометричні форми, металеві основи, чорні ручки і рамки. В цілому гармонійно поєднуються характерні елементи індустріального стилю. Меблі з цієї колекції цілком виготовлена з натуральних шматків дерева.
Лофти також відкривають простір для нашої творчості. Оформляти такі інтер'єри можна різними способами - від Шеббі шику до елегантного мінімалізму. Запам'ятайте тільки одне правило: не втрачати «горище».
6 особливостей сучасного стилю лофт
Суміш матеріалів - дерево, метал, цегла або бетон. Меблі повинна бути дерев'яною, бажано з металевими елементами. Цегла або бетон не завжди і непросто впровадити в будь-який інтер'єр, але це не обов'язково повинні бути великі поверхні, досить навіть невеликих елементів. Давайте просто подбаємо про те, щоб вони привертали увагу.
Прості кольору - особливо білий і сірий, графітовий або коричневий в більш темних тонах. Такі кольори повинні переважати.
Виразні колірні акценти - варто вивести їх у вигляді графіки, картин або інших елементів декору. Вони створять бадьорить контраст, але в цьому треба бути помірним.
Як можна більше світла - якщо потрібні штори, то дуже легкі.
Розсіяне освітлення - тільки над столом стане в нагоді центрально розташована підсвічування. Це може бути одна велика лампа або кілька ламп поменше. Звичайно, бажано в індустріальному стилі.
Упорядкована імпровізація - на горищі прикраси зазвичай ощадливі, використовуються предмети з явними ознаками використання (або зносу). Це не обов'язково повинен бути старий велосипед, що висить на стіні. Думаю, ця ідея вже з'явилася. Однак таких предметів багато, іноді з дуже цікавою історією. Лофти теж люблять контрасти, тому ми поєднуємо старе і нове, грубе і м'яке, темне і світле. Незалежно від того, що ми виберемо, оформлення повинно бути послідовним і справляти враження «затишного і невимушеного».
Похожие страницы: