У цій статті ми розповімо вам, як вибрати рибальський гачок для вашої риби. Рибальський гачок є основою всього рибальського спорядження, оскільки саме він зачіплює та витягує рибу. Вибір гачка - відповідальний момент, якого слід поставитися серйозно. Отже, перше.

При виборі розміру гачка необхідно вирішити, яку рибу ви збираєтесь ловити. Якщо це дрібна риба, така як лящ, вугор або головоногі молюски, то вам потрібен гачок відповідного розміру. Цих риб зазвичай ловлять на гачки риболовні Master-Hooks розміром від 2 до 5, залежно від розміру улову. Великі коропові, такі як кефаль і групер, вимагають більш міцних гачків від 4 до 10 розміру, причому гачки від 10 розміру використовуються для великої риби або живої наживки.

Для чого б не використовувався гак, він має бути виготовлений із високоякісної сталі. Товщина дроту залежить від типу використовуваної приманки. Якщо ви ловите, наприклад, на овочеві приманки, вам знадобиться тонкий гачок, який не розколе горошину. Гачки для тварин принад повинні бути зазубреними, щоб приманка не зісковзувала, особливо при лові на хробаків або п'явок.

На мій погляд, колір гачка не має значення, але не слід використовувати яскраво забарвлені ігрові гачки, тому що вони можуть відлякати насторожену рибу. При виборі гачка слід також звернути увагу на його гостроту та вигин. У деяких типів гачків вістря зміщене щодо стрижня, що полегшує зачеплення риби. Заточення гачка має бути ідеальним. Це має бути так, щоб гачок прилипав до шкіри з дуже невеликим зусиллям. Існують також безколючкові гачки для використання у водоймищах загального користування.

Читати далі...

Існує два типи гачків: короткі та довгі. Тип гачка залежить від наживки, на яку ведеться лов, і переваг рибалки. Гачки з коротким хвостовиком використовуються при лові на наживку, таку як перловка, сироїжка або горох. Гачки з довгим хвостовиком часто використовуються при лові більші приманки.

Тому при виборі гачка необхідно заздалегідь визначитися із ситуацією, в якій він використовуватиметься, та з наживкою, на яку належить ловити. Дуже дякую за увагу. Вдалої риболовлі!

Похожие страницы:

  1. ​ПВХ софиты для крыши
  2. Будівництво дерев
  3. Как выбрать дымоход?
  4. ​Рубероид для кровли