Будівництво будинків з колоди

Дом из бревна Cottage 300m leto          
 

Будівництво дерев'яних будинків під ключ з окоренной колоди методом «Канадської рубки» і лафета методом «Норвезької рубки»

 
 

Наша компанія спеціалізується на будівництві дерев'яних будинків під ключ з окоренной колоди методом канадської рубки і лафета методом "норвезької рубки" в Єкатеринбурзі.У штаті компанії професійні рубщики, що працюють з деревиною різних порід не один рік, а також володіють різними технологіями рубки.Можливості компанії дозволяють запропонувати клієнтам як зведення зрубу будинку / котеджу / лазні, так повний цикл будівництва об'єкту від фундаменту до оздоблювальних робіт.

Відкрита будівельний майданчик - зручне місце розташування, контроль будівництва в будь-який час

 

Виробничий майданчик нашої компанії оснащена всім необхідним обладнанням і знаходиться в центрі Єкатеринбурга, що дозволяє Замовникам контролювати хід робіт з його об'єкту в будь-який зручний час в Єкатеринбурзі.

 

Производственная площадка Рубку силового комплекту ми ведемо на своїй виробничій площадці, а потім вивозимо на місце установки і збираємо.Ми НЕ рубаємо будинку з колоди під ключ на об'єкті Замовника з ряду причин:

 
   
 1. Одна з основних - наша виробнича площадка має все обладнання, необхідне для будівництва дерев'яних котеджів.Наприклад, козловий кран з вантажопідйомністю 15 т, що працює в постійному режимі.У випадку послуги будівництва безпосередньо на об'єкті Замовника необхідно замовляти дорогу спецтехніку, яка суттєво здорожує вартість будівництва дерев'яних будинків під ключ.
 2.  
 3. На виробничому майданчику ведеться постійний контроль якості робіт рубають, термінів виконання будівництва.
 4.  
 5. Вивіз сміття, що залишається після окаріванія колоди, стружка, опецьки і пр.залишаються за межами уваги Замовника при рубці на нашій виробничому майданчику.Повірте, сміття залишається досить багато і організація його вивозу з Вашої ділянки цілком і повністю лежатиме на Вас, що, знову ж здорожує вартість будівництва.
 6.  
 7. Своїм клієнтам ми рекомендуємо закуповувати зимовий ліс, навіть якщо будівництво буде вестися влітку.Відразу після закупа колоди ми його окаріваем і складаємо на зберігання під навіси до початку будівництва.У разі будівництва на Вашій ділянці необхідно знову ж знайти місце для складування 100 кубометрів деревини при будівництві невеликого котеджу і бути впевненими в його схоронності.
 8.  
 

Виробничий цех - зведення об'єктів на критій площадці

 

Источник: www.drev-master.ru

Возможно, вам понравится:

Будівництво каркасного будинку
Будівництво каркасного будинку

Похожие страницы:

 1. Будівництво дерев'яних будинків Росія
 2. Будівництво дерев'яних будинків Колоди
 3. Будівництво дерев'яних будинків Картинки