Будівництво будинків з бруса Москва

Жилой деревянный дом из бруса Відмінний недорогий дачний будинок 6х6 з житловою мансардою з бруса.Прекрасно підійде для сезонного проживання невеликої родини. Простота і практичність - це те, що потрібно для спокійного відпочинку! Можливий варіант з колоди.

 

Площа, м2 65, 8

 

Житлова пл., М2 62

 

Термін споруди до 50 днів міс.

767000  

Площа, м2 70

 

Житлова пл., М2 67

830 000  

Площа, м2 91, 34

 

Житлова пл., М2 89, 76

 

Термін споруди до 60 днів міс.

1196000  

Проект «Б-94» являє собою прекрасний екземпляр сучасного зодчества.Завдяки високому ступеню екологічності, цей будинок відмінно підходить для проживання людей, які страждають алергією та легеневими захворюваннями.Маючи загальну площу 93, 18 кв. м., цей заміський будинок дуже високофункціонален.Зручне планування, затишна атмосфера обумовлюють значну популярність даного проекту.Можливий варіант з колоди.

 

Площа, м2 109

 

Житлова пл., 93 м2, 18

 

Жилой деревянный дом из бруса термін будівництва до 60 днів на місяць.

1230000  

є комфортабельний сільський будинок 10h6 з житловою мансардою, балконом і терасою.Чудовий взірець дачного домобудівництва стане кращим місцем відпочинку для всієї родини.Можливий варіант з колоди.

 

Площа, м2 107, 2

 

Житлова пл., М2 99, 01

1287000  

Заміський для нашої людини зазвичай є не тільки і не просто будовою на дачній ділянці. Заміський будинок, це скоріше місце сімейного відпочинку.Це місце релаксації. Це те саме місце, куди міські жителі, втомлені від робочих буднів, стікаються під час вихідних, свят і літніх місяців, щоб втекти від шуму і суєти великого міста.Ці будинки нерідко носять на собі романтичний відтінок ностальгії за минулим.

 

Великим попитом сьогодні користуються компактні одноповерхові будинки з бруса.Будівництво одноповерхових будинків - один з найперспективніших напрямків в будівництві на сьогоднішній день.

 

Копання «Бакумов» будує дерев'яні будинки під ключ тільки з екологічно безпечних матеріалів.У них буде затишно і комфортно відпочивати всією родиною в будь-який час року.Можна відзначити сімейне свято або запросити друзів на барбекю.Всі проекти можна реалізувати як каркасний будинок, будинок з бруса або оциліндрованного колоди.Кожен з представлених проектів дерев'яних будинків свого часу побудований під ключ і зараз радує своїх господарів.

Источник: bakumov.com

Возможно, вам понравится:

Будівництво каркасних будинків
Будівництво каркасних будинків
Будівництво дерев яного будинку
Будівництво дерев'яного будинку
Будівництво дерев яних будинків
Будівництво дерев'яних будинків

Похожие страницы:

  1. Будівництво дерев'яних будинків Гомель
  2. Будівництво дерев'яних будинків Росія
  3. Будівництво дерев'яних будинків Ціна Україні
  4. Будівництво дерев'яних будинків Династія
  5. Будівництво дерев'яних будинків з Мансардою