Дерев'яні будинки з сосни, кедра, модрини "Сибірська садиба"

Калькулятор - рассчет стоимости дома

     

Источник: usadba.tomsk.ru

Возможно, вам понравится:

Виставка дерев яних будинків
Виставка дерев'яних будинків

Похожие страницы:

  1. Будівництво дерев'яних будинків Дитинець
  2. Будівництво дерев'яних будинків Черкаси
  3. Будівництво дерев'яних будинків Теремок
  4. Будівництво дерев'яних будинків Гомель
  5. Будівництво дерев'яних будинків Джубга

 
Головна / Дерев'яні будинки з сосни, кедра, модрини  

Будівельна компанія "Сибірська садиба" пропонує Вам свої послуги з будівництва дерев'яних будинків з оциліндрованих колод, профільованого бруса, лафета, а також рубаних будинків (ручна рубка).Ми продовжуємо російські традиції, використавши багатющий досвід російського будівництва дерев'яних будинків в поєднанні з найсучаснішими технологіями.

 

Комапнія "Сибірська садиба" будує не тільки дерев'яні будинки, а й інші колод будови: бані і зруби, туристичні бази, ресторани, літні кухні, човнові ангари, господарські споруди.Наші дизайнери допоможуть Вам спроектувати всі будови в єдиному стилі з урахуванням будь-яких Ваших побажань.При необхідності наша компанія допоможе Вам не тільки в будівництві будинку, але й у виконанні всіх видів інженерних робіт і в благоустрої ділянки.

 

Крім того, компанія "Сибірська садиба" проектує і виготовляє дерев'яні сходи, садові альтанки та інші малі архітектурні форми.

 

Калькулятор для розрахунку вартості будинку

Невеликий калькулятор дозволить Вам приблизно оцінити вартість будівництва будинку.Даний розрахунок створений для розуміння порядку цін, способу їх формування та витрат по етапах.
Детальніше >>  

Дома из профилированного бруса, строительство из брусаДерев'яні будинки з профільованого бруса

Компанія "Сибірська садиба" займається будівництвом дерев'яних будинків з профільованого бруса (сосна, кедр), а також з лафета.Будинки з бруса мають високі теплозберігаючі характеристиками, а також найчастіше не вимагають внутрішньої обробки.

Елітні будинки з кедра

Компанія "Сибірська садиба" займається будівництвом елітних будинків і бань з кедра.Дерев'яні будинки з кедра - це величні споруди, здавна близькі російському серцю.Безумовно, дерев'яні будинки з кедра поза будь-якої конкуренції, жоден інший тип будинків не зрівняється з цими добротними будівлями по красі, затишку і особливому природному чарівності.

Рубані будинки

Компанія "Сибірська садиба" будує дерев'яні будинки як з оциліндрованих колод, так і рубані будинки (колод будинки ручної рубки) з ошкуренного колоди.Детальніше про таких будинках і типах ручної рубки розказано в цьому розділі  

Элитные дома из кедраГалерея виконаних проектів - дерев'яні будинки, лазні

Пропонуємо Вашій увазі галерею виконаних проектів будівельної компанії "Сибірська садиба": дерев'яні будинки (житлові і дачні), лазні, бази відпочинку з оциліндрованої колоди, профільованого бруса (клеєного бруса, масивного бруса).

Проекти дерев'яних будинків

Пропонуємо Вам ознайомитися з деякими проектами дерев'яних будинків, виконаних з оциліндрованих колод, масивного бруса і клеєного бруса.Наведені проекти розділені по площі. Компанія "Сибірська садиба" побудує будь-який дерев'яний будинок за Вашим бажанням, в тому числі виконаний за індивідуальним проектом.
Детальніше >>  

Переваги дерев'яного будівництва

Одним з найбільш екологічних і естетично привабливих матеріалів, використовуваних в заміському будівництві, прийнято вважати деревину.Дерево - це природний матеріал, який знайомий людині з незапам'ятних часів.Володіючи невеликою вагою, хорошими теплотехнічними і екологічними властивостями, деревина допомагає вирішувати дуже багато питань в будівництві.
Детальніше >>  

Статті про дерев'яному житловому будівництві

Оглядові та порівняльні статті, присвячені будівництву з дерева: статті про переваги дерев'яного будівництва, порівняння різних будівельних матеріалів (оциліндрованої колоди, клеєний брус, масивний профільований брус), відповіді на актуальні питання.
Читати далі >>  ((Н3)) від Бані ocilindrovannogo břevno   Компанія "Сибірський особняк" zanimaetsâ Будова у ванни, альтанок і srubov.Тут ми знайомимо Вас тільки з деякими нашими роботами і деякими наявними проектами лазень.
Детальніше >>  

Авторські проекти будинків

Пропонуємо Вашій увазі авторські проекти будинків від профессіональьного архітектора.