1. ПІДГОТОВКА МАЙДАНЧИКИ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА.
До майданчика потрібен хороший під'їзд. Витратьте гроші на підготовку майданчика - і Ви заощадите на будівництві в подальшому!
2.ФУНДАМЕНТ.
Дерев'яний будинок з клеєного бруса вважається легкою конструкцією і не потребує складних і потужних фундаментів.Найоптимальніший варіант - буронабивні монолітні залізобетонні палі діаметром 300-350мм на глибину промерзання (2 метри - це з запасом) по периметру через 3-4 метри з стрічковим фундаментом.Краще підстава - монолітна залізобетонна плита, яка спирається на палі і стрічковий фундамент.Такі конструкції підходять для будь-яких грунтів (якщо тільки це не болото) у середній смузі.Немає ніякої необхідності проводити дослідження геоподоснови (простий розлучення на гроші).Опалубку для бетонних робіт доцільно влаштовувати із збірно-інвентарних щитів, поверхня виходить гладкою і рівною.З метою економії можна просто пофарбувати поверхню цоколя, а якщо облицьовувати її фасадної плиткою, то це легше робити по рівній поверхні.
3. ЗБІРКА стіни та перекриття.
Так як конструкція дерев'яного будинку має всі необхідні запили і пази, виконані з великою точністю, і деталі не вимагають доопрацювання, брати в руки рубанок, дриль, пилку й, не дай Бог, сокиру на будмайданчику Вам не доведеться.Збірка будинку відбувається досить швидко. Двоповерховий будинок загальною площею 250-300 кв.м. збирається за 10-12 днів. Чи не зіпсувати деталі конструкції - головне завдання при будівництві дерев'яного будинку. Головне, не вистачати деталі брудними руками, не ходити по брусу, не кидати його в бруд, вкривати від дощу і снігу, не допускати намокання міжвінцевого утеплювача.Взагалі для складання будинку не буде потрібно особлива кваліфікація, бажано звичайно, щоб бригада збирає конструкцію мала спільні поняття плотницкого справи, і була тверезою.Підйом деталей краще проводити за допомогою крана, це забезпечить високі темпи будівництва і культуру виробництва з гарантією якості.Обробку поверхні стін антисептиками необхідно проводити в 3 етапи.Перший - на виробництві в цеху. Повторну обробку найкраще робити відразу, у міру збирання: зібрали 3-4 вінця, обробили антисептиком.Після монтажу даху - втретє. Якщо не дотримуватися цих правил, стіни зсередини і зовні доведеться перешліфовувати, а це дуже трудомісткий процес.
Источник: www.brusidom.ru
Возможно, вам понравится:
Похожие страницы: