Межэтажные перекрытия каркасного дома Нині каркасна технологія є однією з найбільш розвиваються технологій будівництва заміських будинків, яка дозволяє зводити як великі котеджі, так і недорогі каркасні дерев'яні будинки.Адже це специфічний мікроклімат. Даний напрямок одне з найбільш доступних і распрастраненних.Просто в методиці утеплення, оибчно допомогою пінополістиролу.Причому, за даній техніці можна побудувати не тільки будинок, але і дачу, сарай, баню і альтанку.

 

Каркасні, карскасно-щитові і панельно-каркасні дерев'яні будинки виготовляють у вигляді готових комплектів з різним ступенем комплектації, що включає, наприклад, вікна, двері, покрівельний матеріал і підлогу або тільки дерев'яний каркас, елементи конструкції даху і різні щити або панелі.

 

NaCN з основами

 

Кровля каркасного дома Primenâemyj нам основу для дерев'яних будинків karkasnoj монолітних конструкцій - ремінь з / б, armirovannyj, melkozaglublennyj, що дає додаткову finansovyh просить заощадити гроші і час будівництва.Велика частина території центральної частини Росії складена здимистими грунтами: глинами, суглинками, супісками, пісками дрібними і пилуватими, які схильні пученію.Бічні сили обдимання від глибоких фундаментів перевершують навантаження, які передаються легкими конструкціями (а дерев'яні - каркасні будівлі мають невеликі навантаження) на фундамент, внаслідок чого фундамент витріщає.

 

Каркасно-дерев'яні котеджі легкі - у 5-7 разів легше, цегляних, їм не потрібен масивний фундамент, що скорочує їх матеріаломісткість, вартість і терміни будівництва.НДІ Держбуду були розроблені норми проектування мелкозаглубленних фундаментів (ВСН 29-85).

 

Такі фундаменти закладаються на глибину 0, 5-0, 8 м від поверхні грунту з піщаної подушкою 0, 15-0, 30 м.Накопичений досвід будівництва об'єктів свідчить про надійну роботу мелкозаглубленних фундаментів.Можливо пристрій буронабивної фундаменту та інших видів фундаменту за бажанням замовника.

Источник: www.lobzikov.ru

Возможно, вам понравится:

Будівництво каркасних будинків
Будівництво каркасних будинків

Похожие страницы:

  1. Будівництво каркасних дерев'яних будинків
  2. Будівництво дерев'яних будинків з Бруса Відео
  3. Будівництво дерев'яних та каркасних Будинків