Дахи дерев'яних будинків: особливості конструкції

крыши деревянных домов Для дерев'яного будинку конструкція даху - питання, рівною мірою суміщає естетику і практичність.Вибір варіантів порівняно з будівлями з інших матеріалів тут кілька більш обмежений.Всі бачили пристрій даху дерев'яних будинків в картинках.

 

Як воно здійснюється на практиці - далі у статті.

 

Покрівля повинна гармоніювати з дерев'яним будинком, як ні з яким іншим.

 

Дерев'яний будинок хороший у багатьох відношеннях: він найбільш екологічний, зводиться з натуральних матеріалів, при правильній обробці колоди - довговічний, забезпечує відмінну теплоізоляцію, легко обробляється і надійно утримує навісні конструкції.

 

Однак дерево - живий матеріал, тому має і певні недоліки: на нього не можна гарантовано розраховувати в плані геометрії.

 

Іншими словами, воно схильне деформацій під впливом зміни температури, і.особливо - вологості. Тому при будівництві з різних пиломатеріалів існують певні нюанси, які необхідно враховувати.

 

устройство крыши деревянных домов в картинках Вони стосуються порядку монтажу столярки (вікон та дверей), витримки зрубу для усадки, входить до цього переліку, звичайно, і пристрій даху дерев'яного будинку.

 

Для неї підійде не всякий матеріал, потрібно вибрати відповідний момент для її встановлення, та й при експлуатації вона потребує більш ретельного контролю, ніж в будівлі з натурального або штучного каменю.

 

Важлива інформація! Коефіцієнти усадки різних пиломатеріалів: сире колоду і брус - 10%, сирої профільований брус - 3-5%, висушений і клеєний брус - 2-3%.При дерев'яному будівництві все проектні мітки завжди даються у двох значеннях-до усадки, і після неї.

 

ONE типи правил дахів дерев'яні будинки soblûdaût майже неухильно: вони Krajne рідко byvaût плоским і odnoskatnymi.Це - не занадто практично для подібних споруд, та й зовнішній вигляд псує неабияк.

Источник: krovlyakryshi.ru

Возможно, вам понравится:

Вікна і двері в дерев яному будинку ч.2
Вікна і двері в дерев'яному будинку ч.2
Будівництво будинку з
Будівництво будинку з

Похожие страницы:

  1. Будівництво Фундамента для Дерев'яного Будинки
  2. Будівництво Фундамента Дерев'яного Будинки
  3. Будівництво Дахи Дерев'яного Будинки
  4. Будівництво Ганки Дерев'яного Будинки