Як зробити дерев'яний ганок - просто про складне

деревянное крыльцо Перед дверима будинку правильно влаштованим фундаментом, побудованим у відповідності з усіма нормами будівництва, обов'язково має бути побудовано ганок.Сходовий марш повинен складатися мінімум з двох ступенів. Напевно багатьох цікавить, як зробити ганок з дерева?

 

Незважаючи на те, що, на перший погляд, ганок може здатися досить складною конструкцій, його досить просто побудувати своїм руками.Навіть якщо людині доводиться вперше братися за подібну роботу, швидше за все, він з нею впорається, і цілком успішно.

 

Якщо ви збираєтеся дізнатися, як зробити ганок дерев'яне, важливо не робити поширених помилок, що допускаються непрофесіоналами - витрати зайвого матеріалу, помилки в основних вимірах, варто перед початком споруди ганку уважно вивчити деякі правила (див.Як побудувати дерев'яний ганок).

 

Якщо вирішили будувати ганок дерев'яне своїми руками, ви повинні знати - з будівництвом ганку в більшості випадків все ж виникають певні складності.Наприклад, при зведенні будинку мало хто замислюватися про те, яким же буде ганок.

 

До того ж, навіть у тому випадку, якщо будинок уже готовий, досить складно скласти правильний креслення і уявити, як виглядатиме ганок у готовому вигляді.І, само собою, не професійному майстру знадобитися більше часу на будівництво ганку дерев'яного.

 

Пояснюється це просто - всі перераховані вище матеріали і засоби перешкоджають доступу повітря, утворюючи непроникну плівку.Таким чином, деревина позбавляється можливості «дихати», і процес гниття починається зсередини.

 

Якщо внутрішню частину ганочка (що знаходиться під майданчиком ганочка) планується використовувати для господарських потреб, то бічні і лицьову сторону ганку краще обшити дюймової дошкою.

 

деревянные перила для крыльца Якщо ж цей простір використовуватися не буде, і його планується залишити відкритим, то слід встановити зв'язку додаткових опор.Вони повинні бути встановлені на будь-якому рівні нижче середини опор.

 

Правила кріплення майданчика ганку

 

Сходовий марш - один проліт ряду ступенів між двома рівнями (може бути декілька залежно від форми і висоти ганку).

 

Майданчик кріпиться за допомогою цвяхів або саморезов безпосередньо до стіни будинку.А за рахунок зв'язки майданчики з сходовим маршем досягається надійність, міцність і стійкість конструкції.Після того як встановлено і закріплено майданчик, можна переходити до наступного етапу - будівництва сходів.

Источник: sdelaidver.ru

Возможно, вам понравится:

Хата Уральська - будівництво
Хата Уральська - будівництво
будівництво будинків і будиночків
будівництво будинків і будиночків
Будівництво каркасних будинків
Будівництво каркасних будинків
Проекти дерев яних котеджів
Проекти дерев'яних котеджів
Будівництво дерев яних будинків
Будівництво дерев'яних будинків

Похожие страницы:

  1. Будівництво Пола в Дерев'яному Будинку
  2. Будівництво Мансарди Дерев'яного Будинки
  3. Будівництво Дахи Дерев'яного Будинки