Проекти дерев'яних будинків

Проектирование коттеджей из бревна и бруса Вигадка дорожче роботи!

 

Проекти дерев'яних будинків, котеджів, представлені в нашому каталозі, найбільш повно відображають сучасні переваги в архітектурі заміської нерухомості.

 

Особливості проектування дерев'яних будинків

 

Проектуючи дерев'яні котеджі з колоди, бруса профільованого або клеєного, необхідно пам'ятати, що робота з деревом має свої особливості.Грамотно спроектовані заміські котеджі можна звести недорого.Технологія складання будинків продумується на стадії проектування, що дозволяє уникнути зайвих витрат при виготовленні і монтажі деталей з оциліндрованих колод, зберігши невисокі ціни на готові котеджі.

Всі деталі виготовляються на заводському обладнанні, тому помилки в проекті здатні зробити неможливою збірку будинків, значно збільшивши вартість.

Проектна документація для зведення котеджу включає в себе документи: ескізний проект, специфікації всіх елементів (побревновка), технологічна карта збірки.Ескізні проекти будинків містять повну інформацію про те, яким має бути будова в процесі і після закінчення всіх робіт, є документом, який необхідно подавати в державні установи для офіційної реєстрації споруди.Щоб виготовити домокомплект на виробництві, потім зібрати безпосередньо на ділянці, необхідна докладна технологічна карта.

 

Готові типові або індивідуальні?

 

Як вибрати проект.

 

Ми проектуємо будови на замовлення, відповідно до вимог замовника.Але індивідуальне проектування далеко не просте завдання і не дешева.Набагато простіше вибрати готовий типовий проект, який вже не раз реалізовувався.

Источник: www.skazka-dom.ru

Возможно, вам понравится:

Хата Уральська - будівництво
Хата Уральська - будівництво
Будівництво дерев яних будинків
Будівництво дерев'яних будинків

Похожие страницы:

  1. Будівництво каркасних дерев'яних будинків
  2. Будівництво Котеджів і Дерев'яних Будинків
  3. Будівництво та Реконструкція Дерев'яних Будинків
  4. Будівництво Приватних Дерев'яних Будинків