Реконструкція дерев'яних будинків у Москві

Деревянный дом до реконструкции Реконструкція дерев'яних будинків починається, насамперед, з розробки детального плану реконструкції, так як процес цей непростий і, як правило, багатоетапний.Мабуть, це менш витратно і трудомістким, ніж будівництво нового будинку, але підходити слід дуже відповідально.Крім плану передбачуваних робіт бажано мати проект реконструкції та будівельний кошторис на ремонт кожної кімнати.Адже людина намагається переробити "родове гніздо", яке, наприклад, дорого йому і як пам'ять.Цього не можна затівати, якщо заздалегідь не зробити необхідні розрахунки, націлені на кінцевий результат.
Нерідко виникає непереборне бажання додати своєму житлу новий вигляд, провести його обробку сучасними, більш якісними матеріалами або, може бути, збільшити корисну площу.Мова може йти про такі доповненнях мансарда, веранда або балкон.Іноді міняють покрівлю або обшивають стіни сайдингом, фальшбрус або блок-хаусом.Будинок можна утеплити, замінити старі склопакети, а також вхідні або внутрішні двері.Якщо котедж виконаний з бруса, то, при реконструкції, може знадобитися оновити нижні вінці будови.
Модернізація дерев'яного будинку повинна відбуватися з обов'язковим урахуванням будівельних норм і правил.Необхідно звернутися до фахівців для виконання точних вимірів, огляду несучих конструкцій і фундаменту будівлі.Якщо немає бажання або можливості здійснити реконструкцію за певний період часу відразу, то вона може виконуватися поетапно. Деревянный дом до реконструкции Правда, при влаштуванні або перебудові мансардного поверху, з міркувань техніки безпеки, мешканцям не рекомендується перебувати в будинку, т.к. вироблятимуться малярні роботи. Потрібно заздалегідь передбачити можливі варіанти тимчасового проживання.Слід враховувати і загальну тривалість робіт з реконструкції дерев'яного будинку.Іноді мова може йти про досить пристойних термінах, адже літній період в Росії короткий, а на зиму процес доведеться призупинити.

 

Старий дерев'яний будинок - відповідальна реконструкція.

Якщо старі конструкції дерев'яного будинку осінь сильно зношені, або попросту ветхі, то їх обов'язково доведеться міняти або посилювати.Буває також, що конструкції перебувають в ще хорошому робочому стані, але настає, так званий, "моральний знос", коли змінюються вимоги до умов експлуатації приміщень.Іноді розширюють метраж малогабаритних кухонь, ванних кімнат і туалетів навіть за рахунок корисної площі житлового приміщення.
У процесі оновлення обов'язково буде потрібно такий захід, як консервація дерев'яних конструкцій.Його мета - захист елементів будинку з дерева від тривалого намокання і можливих пожеж.Це робиться за допомогою антисептиків і антипіренів. Антисептичний склад охоронить від біологічного ураження, а антипиреновими розчин - від загоряння.
При переробленні дерев'яної будови можливе перепланування стін, перевлаштування фундаментів, перекриттів і перегородок, а також комунікацій.Безумовно, виконуються ремонтні та малярні роботи, особливо, якщо говорити про внутрішній перебудові, без зміни архітектурного вигляду.Треба сказати, що будь-яка реконструкція будинку закінчується обробкою.І, звичайно, будуть потрібні оздоблювальні матеріали: підлогові покриття, плінтуса, плитка, шпаклівка, фарба, різні шпалери, лаки і багато іншого.
Якщо мова йде про знову облаштованому приміщенні, наприклад, мансарді, то ремонт кімнати слід проводити з "нуля".Підбирати такий дизайн і стиль оформлення, щоб не вибитися з загального інтер'єру будинку.Кінцевий результат не повинен залишати відчуття розрізненості і несумісності окремих частин дерев'яної будівлі.
Пам'ятайте, що від реконструкції будинок повинен виграти - функціонально, якісно і в зовнішньому вигляді.

Источник: www.derev-grad.ru

Возможно, вам понравится:

Вязьма-ліс - Будівництво
"Вязьма-ліс" - Будівництво
Відео швидке будівництво
Відео швидке будівництво
Зруби дерев яних будинків і бань
Зруби дерев'яних будинків і бань

Похожие страницы:

  1. Будівництво Зрубів Дерев'яних Будинків
  2. Будівництво Котеджів і Дерев'яних Будинків
  3. Будівництво та Ремонт дерев'яних будинків
  4. Будівництво та Проектування Дерев'яних Будинків