Будівництво дерев'яних заміських будинків

строительство фундамента, цокольного этажа и чаши бассейна Основоположним принципом роботи фірми «Садиба» є надання замовнику повного спектру послуг на ринку будівництва заміських будинків: від розробки проектної документації до монтажу та введення об'єкта в експлуатацію.Для замовника ми виконуємо повний спектр робіт в якості генерального підрядника.

 

Іншими словами, наш замовник з «одних рук» отримує готовий об'єкт, будь то індивідуальний заміський будинок, ресторан, котеджне селище або будь-який інший комплекс споруд.

 

Також наша компанія здійснює повне гарантійне та післягарантійне обслуговування побудованих і введених в експлуатацію об'єктів.

Будівництво фундаменту, цокольного поверху і чаші басейну

  строительство фундамента, цокольного этажа и чаши бассейна

Зовнішня і внутрішня обробка, ландшафтне благоустрій  

 

Багата традиція будівництва дерев'яних будинків налічує вже не одне тисячоліття, але в часи прискореної індустріалізації, появи бетону та цегли, дерев'яні будинки відійшли на другий план.Довгий час використання дерева в будівництві практикувалося тільки при зведенні бань та дачних будівель, але сьогодні дерев'яний будинок знову знаходиться на піку популярності.

 

На сьогоднішній момент будівництво дерев'яних заміських будинків увазі використання новітніх технологій обробки матеріалів, а так само використання сучасних методів будівництва, що дозволяють зводити довговічні міцні будови.Заміський будинок з дерева - це не тільки модно, а й практично. По-перше, деревина є екологічно чистим матеріалом, при використанні якого в будівництві будинків немає необхідності задіяти важку будівельну техніку.

 

По-друге, правильно побудовані дерев'яні заміські будинки володіють прекрасними теплоізоляційними властивостями, що дає можливість істотно заощадити на обігріві приміщення.Крім того, стіни будинків з дерева практично не вимагають внутрішньої обробки, адже деревина сама по собі може служити ідеальною основою інтер'єру завдяки своєму багатому естетичному вигляду.

 

Будівництво дерев'яного заміського будинку необхідно довіряти професіоналам, адже цей процес передбачає наявність великого досвіду і знань у цій області.Компанія «Садиба» успішно працює на ринку заміського житлового будівництва з 1996 року, а з 2001 року ми є офіційним представником в Росії фінської компанії Rantasalmi OY і нашою основною спеціалізацією є будівництво сучасних фінських дерев'яних будинків.Тому Ви можете бути впевнені, що наші висококваліфіковані фахівці володіють необхідним професіоналізмом і здатні за максимально короткі терміни втілити в життя навіть найскладніший проект дерев'яного заміського будинку.

Источник: www.usadba.spb.ru

Возможно, вам понравится:

Будівництво будинків і бань з
Будівництво будинків і бань з

Похожие страницы:

  1. Будівництво заміських будинків і Бань
  2. Будівництво заміських будинків Брус
  3. Будівництво заміських будинків Ціни
  4. Будівництво заміських будинків в Рб