Пристрій покрівлі

«Зодчий» надає послуги з улаштування та заміні покрівлі для власників заміських будинків. Роботи виконуються фахівцями не тільки для будинків з модельного ряду «Зодчого», а й для інших споруд.

 

Для пристрою покрівлі фахівці «Зодчого» рекомендують використовувати м'яку черепицю.Цей тип покриття можна придбати в якості додаткової послуги для будь-якого дерев'яного будинку або котеджу з продуктової лінійки компанії, або зведеного за індивідуальним проектом.

 

М'яка покрівля максимально позбавляє мешканців заміських будинків від шуму дощу і вітру. Вона ідеально підходить для російського клімату з різкими коливаннями температур і має незаперечні переваги в порівнянні з іншими різновидами покриттів: відрізняється високою механічною міцністю, вогнестійкістю, еластичністю, довговічністю (гарантія виробників - більше 20 років) і повністю виключає проникнення вологи.

 

Крім того, м'яка черепиця доступна в широкому діапазоні колірних рішень.При цьому вона не буде змінювати оригінального кольору протягом багатьох років, додаючи всій споруді більш привабливий зовнішній вигляд.

 

В даний час «Зодчий» працює з трьома найбільшими виробниками м'якої бітумної черепиці: Certain Teed (США), Tegola (Росія-Італія), Shinglas (Росія).

   

Також в якості додаткової послуги можливе влаштування покрівлі з металочерепиці.Таке покриття стійке до дії ультрафіолетових променів і не вигоряє на сонці, не втрачає своїх властивостей при широкому температурному діапазоні (від -50 ° С до +120 ° С), вогнестійкості, перешкоджає скупченню снігу.«Зодчий» пропонує металочерепицю з трьома типами покриття: поліестр, пластизол і пурал від різних виробників.

 

Варто звернути увагу, що в базову комплектацію всіх дачних будинків, котеджів, лазень і душових кабін від «Зодчого» входить оцинкована профільована листова сталь.Цей недорогий матеріал простий в монтажі, витримує значні вітрові та снігові навантаження і вельми зручний в експлуатації.

Источник: www.zod.ru

Возможно, вам понравится:

Будівництво дерев яного будинку
Будівництво дерев'яного будинку

Похожие страницы:

  1. Будівництво дерев'яних будинків Зодчий
  2. Будівництво заміських будинків Брус
  3. Будівництво заміських будинків і Бань
  4. Будівництво заміських будинків Ціни
  5. Будівництво заміських будинків Економ