Купівля квартири повинна бути продуманим вкладенням коштів, незалежно від того, купуєте ви приміщення для власних потреб або як квартиру для здачі в оренду. Квартира, яку можна придбати на сайті https://vdoma.online/ новобудова - це інвестиція в майбутнє, тому варто вибирати таку, яка з роками буде зростати, а не втрачати в ціні. Однак не всі знають, на що звернути увагу, щоб зробити вдалу покупку. Як купити квартиру, щоб не переплачувати?

Купівля квартири - первинний або вторинний ринок?

При покупці квартири для початку потрібно визначитися, чи цікавить вас первинний або вторинний ринок. У ціновому відношенні вторинний ринок, звичайно, дешевше, але варто пам'ятати, що від стану такої квартири залежить дуже багато чого. Якщо приміщення потребує капітального ремонту або серйозного освіження, загальні витрати можуть виявитися вище, ніж при покупці квартири у забудовника.

Як не переплатити за квартиру? Почніть з місця розташування

Одним з найважливіших факторів, що впливають на вартість виставляється на продаж квартири, є її місце розташування. Готуючись до покупки, перше, що вам потрібно зробити, це оглянути околиці об'єкта нерухомості. Наявність таких елементів, як:

 • розгалужена дорожня мережа,
 • паркувальне місце,
 • швидкий доступ до центру,
 • багата торгова і сервісна інфраструктура,
 • безпека району.

Однак людина, яка купує квартиру, також повинен враховувати, як в майбутньому зміниться оточення будинку. Перед покупкою завжди слід ознайомитися з місцевим планом зонування. В іншому випадку ми можемо зіткнутися з неприємним сюрпризом у вигляді, наприклад, жвавій вулиці або офісної будівлі прямо за вікном протягом декількох років. Більш того, така квартира тоді знеціниться, і її буде складніше продати.

Варто пам'ятати, що розташування в центрі не завжди автоматично виявляється кращим. Вибір квартири для продажу повинен диктуватися нашими потребами і життєвими планами. Якщо ми працюємо в центрі міста або плануємо здавати куплене приміщення, то центр дійсно буде хорошим вибором. Людям, які шукають тиху квартиру, яких не турбує довша дорога на роботу, краще буде купити квартиру, наприклад, в передмісті.

Купівля квартири - на що звертати увагу при огляді приміщення?

При перегляді квартир на продаж варто звернути на них увагу. Найгірші радники при виборі нерухомості поспішають і керуються емоціями. Ресторан, який спочатку нас обрадував, при найближчому розгляді може виявитися недоречним. На що звернути особливу увагу?

 • стан квартири - якщо буде потрібно ремонт, збільшаться витрати,
 • розмір - може здатися більше, ніж є насправді,
 • планування і розмір кімнат - повинні відповідати нашим поточним і майбутнім потребам (наприклад, важливі плани по розширенню сім'ї),
 • інсоляція - перевірте розташування вікон і розташування квартири по відношенню до сторін світу,
 • гучність - шум через стіни або з вулиці сигналізує про біду.

Дизайн інтер'єру - окрема тема. Багато трапляються під вплив домашньої постановки, тобто діяльності, спрямованої на поліпшення зовнішнього вигляду квартири. Іноді продавцеві досить повісити нові штори, покласти на диван кілька різнокольорових подушок і розпорошити в інтер'єр приємний аромат, щоб покупець був готовий заплатити за квартиру більше. Тому, розглядаючи покупку, давайте приймемо рішення на основі конкретних даних, а не сьогохвилинних вражень. Правильно освітлена кухня може здатися більше, ніж є насправді, але розмір її не збільшиться ...

Порівняйте ціни на квартири або ... замовте оцінку нерухомості

Щоб не переплачувати за квартиру, також необхідно визначити, чи дійсно її ціна відповідає її вартості. Перед ухваленням рішення про покупку завжди слід порівнювати вартість обраної квартири з цінами на аналогічні квартири в цьому

Похожие страницы:

 1. Будівництво дерев'яних будинків Картинки
 2. Будівництво Альтанки на Дачі Своїми Руками
 3. Будівництво Дахи Загороднього Будинку