З чого почати будівництво приватного будинку

Почти каждый второй человек мечтает выстроить собственный, но с чего начать и как это сделать, как правило, не знают. У першу чергу слід визначитися з відповідним місцем для будівництва.Ділянка під будівництво приватного будинку вибирають, керуючись загальною площею будинку, який ви збираєтеся побудувати.Пропорція, яку рекомендується при цьому дотриматися: 1 до 10. Наприклад, для будинку площею 100 м2 потрібно ділянку площею 10 соток.Потім, землю треба придбати. А найголовніше, грамотно скласти проект.Цим мають зайнятися фахівці, так як виконання проекту вимагає знання і витримки певних будівельних норм і правил.Практичний досвід показує, що бажання заощадити на проекті, як правило, обертається високими витратами на будівництво приватного будинку і позаплановими витратами на його перебудову. Перед началом строительства следует снести все старые постройки, если они присутствуют, очистить от мусора территорию и . Затем закладывают, на него приходится большая нагрузка, поэтому его необходимо сделать прочным, мощным и надежным. Крім того, копії проекту знадобляться вам для того щоб отримати дозвіл на будівництво приватного будинку.

Фундамент готовий, можна приступати до будівництва будівлі.

 

Найбільш популярні серед приватних забудовників - цегляні будинки.Однак в останні роки на один рівень разом з ними сидів котеджі з.

 

Наступним в «рейтингу» йде дерев'яний або металевий каркас з використанням різноманітних наповнювачів і облицюванням, як правило, з цегли.Будуються такі будинки досить швидко, вони легкі і не вимагають потужних фундаментів.Використовуючи дану технологію можна значно знизити витрати на будівництво приватного будинку.

 

Після зведення будинку, потрібно виконати роботи необхідні для отримання паспорта на будинок.До цих робіт відносяться:

 

Закінчивши ці роботи, можна буде отримати паспорт будинку в ФГУП Ростехинвентаризация і продовжити подальше облаштування житла.

Источник: stroyusnulya.ru

Возможно, вам понравится:

Строительство домов
Строительство домов
Каркасный дом под ключ от
Каркасный дом под ключ от
Строим загородный дом ч.8
Строим загородный дом ч.8
Строительство загородного дома
Строительство загородного дома

Похожие страницы:

  1. Будівництво заміського будинку Поетапно
  2. Будівництво заміського будинку Недорого
  3. Будівництво заміського будинку з газобетону