Будинок — основний компонент життя сучасного мешканця мегаполіса. Дійсно, ранок, який починає ароматна гаряча кава, перетворюється на пробіжку до зупинки суспільно транспорту або стоянки авто, потім – робота з нецікавими, болтливими колегами і нерозумним начальником, і знову бігом на зупинку громадського транспорту... Так проходить життя. Ви цілий рік чекаєте жаданої двотижневої відпустки, виїжджаєте на море, природно, спочатку згораєте і тиждень лікуйтеся. Потім захворює дитина, перекупавшись. В результаті відпустку безнадійно зіпсовано, і виправити все можна буде тільки наступного літа. Якщо, звичайно, відпустка знову потрапить на теплу пору. Інша справа – будиночок де-небудь за містом, куди можна з'їздити, не чекаючи відпустки, просто в суботу/неділю. А то можна і взяти відгули, якщо відчуваєте, що втома підібралася близько. Якщо пощастить розв'язати питання з дорогою до роботи, то можна взагалі переселитися ближче до природи. Добре, якщо меблі для заміського будинку будуть забезпечувати затишок і спокій. Напевно, вона повинна бути дерев'яною. Дорого? Аж ніяк. Дорого, — якщо ви бажаєте придбати оригінальні меблі брендові, наприклад, італійської фабрики. Це дорого.

Вибирайте деревину для меблів

Згідно вашим перевагам і можливостям, вибирайте сорт деревини. Є варіанти з дубової деревини. Міцна і стійка практично до всіх впливів, від механічних до хімічних, дубова деревина відмінно увіллється в будь-який життєвий простір, забезпечивши повну гармонію. Трохи грубуваті лавки і столи, комоди і шафи – ви потрапляєте в початок минулого століття в будинок купця або заможного селянина. Відчуваєте енергетику? Дуб здатний наситити позитивною енергією та відновити втрачені сили. У сукупності з зовнішньої естетикою і стилем робить перебування комфортним і оздоровчим. Трохи відрізняється від дубової деревини ясенова. Ясен – унікальне дерево. Володіючи схожими на дуб властивостями, він більш гнучкий.

Самий доступний, практично в усіх боків, варіант – соснова деревина.

Замовляючи меблі для заміського будинку, не забувайте цікавитися репутацією компанії-виробника. Деревина в готовому виробі не буде схильна до деформації, якщо досягне необхідного ступеня усушки, не буде пошкоджена біологічними факторами. З деревом можуть працювати винятково професіонали, а в цехах повинно бути встановлено сучасне деревообробне обладнання. Це необхідні та достатні умови досягнення якості і естетики дерев'яних предметів інтер'єру. Замовити меблі для заміського будинку можна не тільки у вигляді лавок і столів як дачний варіант. Створюйте свій стиль – стиль свого будинку, стиль свого відпочинку, стиль свого життя. Дозвольте собі те, про що мрієте, відчуйте внутрішній резонанс. Ви створюєте свій життєвий простір – простір для відновлення життєвої енергії.

Похожие страницы:

  1. ​Ремонт кондиционеров
  2. Ремонт одежды для новичков
  3. Доска объявлений БазарСНГ
  4. ​Що таке керамічний блок?