Керамічний блок виготовляється з глини, піску і води, це екологічно чистий будівельний матеріал, і його популярність з кожним роком зростає. Як правило, блок керамічний відрізняється від цегли за розміром, тому на будівництво з блоків потрібно менше часу. Цей вид цегли характеризується великою кількістю пустот всередині блоку, завдяки чому блок має набагато кращі теплоізоляційні параметри, ніж керамічна цегла.

Наша порада: керамічні блоки бувають кількох класів – завжди вибирайте блоки найвищого класу для будівництва вашого будинку.

Перевага керамічної пустотілої цегли дуже мала, практично нульове поглинання вологи, порожнечі надзвичайно стійкі, але вже на стіні. Нещільно розташовані керамічні блоки дуже легко пошкодити. Ще однією перевагою є великі розміри, які в кілька разів більше, ніж у керамічної цегли. Керамічний блок доступний в декількох стандартних розмірах.

Через великі габарити керамічних блоків зведення стін займає набагато менше часу, ніж при будівництві з керамічної цегли. Керамічні блоки мають пазову структуру зовні, завдяки чому кожен керамічний блок підходить до наступного. Будівництво з керамічної пустотілої цегли не тільки швидше, але й набагато дешевше, ніж будівництво з керамічної цегли. Великі блоки дозволяють заощадити на зварному шві, який для цього матеріалу незрівнянно менше.

При будівництві стіни з керамічної пустотілої цегли завжди дотримуйтесь рекомендацій виробника. При цьому слід уважно стежити за розташуванням стиків, тоді блоки збережуть хороші теплотехнічні властивості. Припущенням конструкції з керамічної пустотілої цегли є потік повітря через безліч правильно влаштованих щілин, завдяки чому зменшуються втрати тепла зсередини будівлі. Якщо замінити розташування цих зазорів, то керамічні блоки втратять свої теплоізоляційні властивості.

Переваги керамічної пустотілої цегли

 • Хороші теплоізоляційні властивості - стіна з керамічної цегли тепліше, ніж з керамічної;
 • Хороші звукоізоляційні властивості – це важливо для будинків, побудованих поблизу жвавих вулиць, заводів тощо.
 • Легкість - стіна з керамічної пустотілої цегли легша, ніж з інших матеріалів;
 • Будівництво - завдяки розмірам керамічних блоків будівля зводиться швидко і якісно;
 • Економія матеріалів - для будівництва стіни з керамічної пустотілої цегли нам потрібно набагато менше матеріалу, що з'єднує блоки, ніж у випадку з цеглою;
 • Керамічний блок є екологічним матеріалом;
 • Висока стійкість до пошкоджень.

Похожие страницы:

 1. ​Что такое тензодатчик?
 2. Ремонт одежды для новичков
 3. ​Ремонт кондиционеров
 4. ​Як вибрати гачок
 5. ​Техника пересадки волос DHI