Декабрь 20, 2021 – 10:08

Сучасні витяги для інвалідів - це велика зручність як для пацієнта, так і для медперсоналу. В даний час використовуються інноваційні компоненти, завдяки яким збирання не є проблемою, а конструкцію можна адаптувати до конкретного місця. Підйомники для інвалідів відрізняються високою якістю виконання. Отже, похилий підйомник для інвалідів міцний та дуже функціональний пристрій, тому такий вид інвестицій буде ідеальним скрізь, де це необхідно.

Підйомники для інвалідів - підйомники вертикальні

Пропоновані нами вертикальні ліфти – одне з найпопулярніших рішень, що використовуються для подолання архітектурних перешкод, завдяки якому люди з обмеженими можливостями можуть пересуватися набагато комфортніше. Ми пропонуємо пристрої відомих та шанованих на ринку виробників, що відрізняються високою якістю, надійністю та безпекою у використанні. Кожен вертикальний підйомник, що є у нашому магазині, можна адаптувати до індивідуальних потреб клієнтів.

Ліфти для інвалідів забезпечують велику мобільність та свободу. Таким чином, ви можете потрапити прямо до своєї квартири, будинку або іншої будівлі, де вхід трохи вище. Це гарантія повного комфорту для людей з обмеженими можливостями, а також меншої кількості клопоту, наприклад, під час підйому сходами, тому зацікавитися такою пропозицією однозначно варто.

Ліфт може мати або не мати окремого машинного відділення. Багато моделей також адаптовані до місць, де, наприклад, не можна розмістити сходовий майданчик. Це велика зручність для кожного користувача. У пропозиції виробників також є підйомники для інвалідів, які не потребують фундаменту. Установка проста і швидка, а використання такої споруди найбільш зручне та забезпечує користувачеві набагато вищий рівень життя.

Підйомники для інвалідів – цікава альтернатива іншим рішенням для людей в інвалідних візках, таким як стільці або платформи. Їх найбільшою перевагою є набагато більша транспортна зона, завдяки якій пристрій може переміщати не тільки хворий в інвалідному візку, але й доглядає його. При необхідності такий ліфт можна використовувати і для перевезення різних продуктів, тому що його вантажопідйомність становить від кількох сотень кілограмів до кількох тонн.

Витяги пропонуються з декількома типами приводів, від цього залежить конструкція самого пристрою та його технічні параметри. Ліфти з електроприводом дуже популярні та універсальні. Завдяки розташуванню приводу у верхній частині, пристроям не потрібне окреме приміщення для машинного відділення, і при цьому їх діапазон нічим не обмежений. Додаткові переваги цього приводу – безшумна робота та низьке енергоспоживання.

Інший популярний тип приводу, що застосовується в ліфтах для інвалідів - гвинтовий привід. Ці типи ліфтів дуже часто використовуються у житлових будинках, школах, офісах та поліклініках. У них є власна самонесуча конструкція, і їхня велика перевага - низькі експлуатаційні витрати. Ліфти з гідравлічним приводом також досить поширені в будинках з малою прохідністю. Їхня максимальна дальність становить 30 метрів, а характерною особливістю цього рішення є те, що машинне відділення розташоване внизу конструкції, поряд із шахтою.

Похожие страницы:

  1. Придбати еврокуб в Дніпрі
  2. ​Алюминиевые профили
  3. Входная дверь в квартиру
  4. Ремонт одежды для новичков