Будівництво будинку з газобетону (піноблоку). Способи з'єднання зовнішніх і внутрішніх стін, перегородок в будинках з газобетонних блоків або піноблоку

сопряжение стен-штрабыУ попередньому матеріалі ми детально розповіли про те, як правильно усувати нерівності при укладанні блоків в стінах >>, але які існують способи сполучення внутрішніх і зовнішніх стін при будівництві будинків з газобетонних блоків (піноблоку)?  
Існує два способи з'єднання внутрішніх і зовнішніх стін. Ваш вибір, зводити внутрішні стіни разом з зовнішніми (штраби) або добудовувати їх пізніше за допомогою техніки стикового з'єднання.Штраби означають, що кожен другий блок кладки внутрішньої стіни входить в кладку зовнішньої стіни.

         
Існують різні можливості зведення внутрішніх і зовнішніх стін.Традиційне рішення питання - штраби. При цьому кожен другий ряд блоків веде в кладку прилеглої стіни.Для того щоб усередині будівельної конструкції залишалося достатньо місця для вільного пересування, спочатку внутрішні стіни роблять драбинкою, а пізніше добудовують повністю.Останній ряд блоків несучих стін обрізається на 2 см. Таким чином усувається навантаження перекриття на стіну. кладка внутренних стенSEL germetiziruetsâ.
 
Коли методи stykovogo стіни підключення без прохолодному Страбон щільною prilegaût препарату на інший.У кожному другому або третьому горизонтальному шві повинні вмуровували в стіну металеві смуги.Про точні розмірах і розміщенні вам вкаже бригадир будівництва або архітектор будівельного проекту.          
Техніка стикового з'єднання.Так як спочатку зводяться всі зовнішні стіни і лише потім внутрішні, залишається багато місця для вільного пересування.Плоскі анкери укладаються в розчин. Потім кладеться блок. Щоб запобігти небезпеці травми, виступаючі сталеві смуги загинаються вниз.При зведенні внутрішніх стін металеві смуги відгинають вгору і наносять розчин. устаняем нагрузку ненесущих стенПотім кладеться блок і виправляється, як звичайно, за допомогою гумового молотка і рівня.
 
Перевага: при кладці стін залишається багато місця для вільного пересування.Це тоді має особливий сенс, коли в роботі беруть участь багато помічників.
Але не тільки щодо несучих стін є вибір між двома техніками з'єднання стін.Також ненесучі стіни можуть зістиковуватися за допомогою штраба або за допомогою стикового з'єднання.Втім, в той час як несучі стіни повинні відокремлювати один від одного приміщення і нести все навантаження від перекриттів, даху і стін аж до фундаменту, ненесучі стіни розуміються лише як перегородки. техника стыкового соединенияТому блоки верхнього ряду несучих стін підрізаються на два сантиметри.Таким чином, на них не лягає зверху навантаження, несучих стін залишається тим, чим вона є: перегородкою.Щілину між стіною і стелею зашпаровується перед внутрішньої штукатуркою.
Рада: до того як будувати внутрішні стіни, потрібно наклеїти на дерев'яну дошку план проведення робіт всього поверху (масштаб 1:50) і покрити водонепроникною транспарантной клеїться плівкою.Тоді у вас будуть напоготові всі необхідні розміри.  
І ще: той, хто спочатку зводить зовнішні стіни, а внутрішні після, все ж перед укладанням першого зовнішніх блоків повинен перевірити всі співвідношення висоти внутрішньої поверхні фундаментної плити.Якщо пізніше з'ясується, що найвища точка фундаментної плити знаходиться в зоні внутрішніх стін, там потрібно буде обрізати блоки, щоб домогтися однакової висоти рядів кладки зовнішніх і внутрішніх стін. возведение внутренних стенТому перед кладкою першого ряду ви повинні подумати про внутрішніх стінах.
І ще одна порада, який в умовах нашого клімату не буде лишнім тим, хто будує будинок з газобетонних блоків (піноблоку).
Зведення стін з газобетонних блоків (піноблоку) в мороз дозволяється тільки за умови проведення особливих захисних заходів (гребінь стіни на ніч закривається дошками або плівкою).Застосування засобів захисту від морозу в будівельних розчинах неприпустимо.Не дозволяється застосування замерзлих будівельних матеріалів, на замерзлому фундаменті не можна продовжувати кладку стін.Неприпустимо застосування солей для відтавання. Постраждалі від морозу або з інших причин частини стінний кладки необхідно знести до продовження будівництва.
При високих літніх температурах блоки з газобетону (піноблоки) рекомендується змочувати.Це відноситься також до першого ряду блоків кожного поверху, які укладаються в вирівнюючий шар звичайного розчину.Важливо в умовах спеки класти тільки таку кількість розчину, яке необхідно для одного блоку.У перервах накривати відро з розчином плівкою і ставити в тінь.

Источник: parthenon-house.ru

Возможно, вам понравится:

Будівництво будинку з
Будівництво будинку з
Будівництво будинку з блоков.flv
Будівництво будинку з блоков.flv
Будівництво з блоків
Будівництво з блоків

Похожие страницы:

  1. Будівництво заміських будинків з теплоблок
  2. Будівництво заміських будинків з Пінобетону
  3. Будівництво заміських будинків з оциліндрованих колод
  4. Будівництво заміських будинків з піноблоків
  5. Будівництво заміських будинків в Набережних Челнах