Будівництво стін для дачного будинку. Цегляні стіни.

Стены из кирпича Перед початком будь-якого будівництва нам необхідно визначитися: Які у нас будуть стіни будинку і з чого вони будуть зроблені? У цій статті ми поговоримо про цегляних стінах нашого будинку.

 

Будівництво стін - це наймасштабніша, принаймні, візуально, робота в споруді заміського будинку. До цього процесу потрібно підходити з максимальним розумінням справи, з величезним запасом корисних порад і великим бажанням вдосконалювати свої практичні навички.

 

Отже, ще до початку виконання фізичних робіт доведеться попрацювати головою і визначити тип стін, а також матеріал, з якого стіни будуть зведені.Матеріальна база для будівництва стін сьогодні вельми багата: дерево, цегла різних видів і сортів, піноблоки і блоки з різних легких сортів бетону з додаванням керамзиту, тирси, а також різних утеплювачів.Типи стін для дачного будинку також існують різні. Серед них найпопулярнішими є каркасні стіни, дерев'яні, монолітні, стіни з повітряним прошарком, з засипанням утеплюють та інші.

 

Зупинимося детальніше на найбільш популярних цегляних стінах.Для початку будівельникові необхідно визначиться з типом кладки, вибір якого залежить від наявності матеріалів і ступеня економії на стінах, а також від фактора погодних умов у регіоні.Ви можете використовувати цільну, колодцевой кладку або

 

кладку з повітряним прошарком.Але, як показує практика, всі порожнечі в стінах найкраще заповнювати утеплює (), таким як керамзит, шлак та інші.

 

Кожен тип кладки має свої недоліки і переваги. Цілісна кладка, відома також як монолітна, відрізняється міцністю, надійністю, але економити при такому типі стін у вас не вийде.Вся товщина стіни при такому типі кладки заповнена цеглою, пустот при будівництві не допускають.Це забезпечує міцність стіни, але вимагає великої кількості матеріалів.Колодцевая кладка, як і кладка з повітряним прошарком, економічніша, адже в процесі будівництва стіни необхідно обладнати спеціальні порожнечі для заповнення утеплюють.Це дозволить економити цегла () і цементний розчин (), але міцність стін при цьому помітно нижче, ніж при цільної кладці.Для збільшення надійності стін при пустотних типах кладки необхідно закладати в стіну арматурну сітку через кожні 4-5 рядів цегли.Це дозволить зв'язати зовнішню кладку з внутрішньої і додасть міцності всієї конструкції.

Источник: pravilastroyki.ru

Возможно, вам понравится:

Будівництво басейну на
Будівництво басейну на

Похожие страницы:

  1. Будівництво дачних будинків з Колоди
  2. Будівництво дачних будиночків з Бруса
  3. Будівництво дачних будиночків з Побутовки