Пристрій штучного водоймища, декоративні ставки, створення та будівництво струмків, водоспадів, фонтанів

Апрель 6, 2014 – 11:31

Строительство искусственного водоема и прудовБудівництво водойм

 

Вода - один з найважливіших компонентів природного ландшафту.Практично жоден пейзажний парк не обходиться без будівництва водойми та фонтану, іноді струмків.Водоймище в саду, крім своєї основної функції, також впливає на мікроклімат території, знижуючи температуру повітря і підвищуючи його вологість, що особливо цінується в жаркі літні дні.

 Широкий ассортимент брендовой детской одежды представлен на сайте https://babyavenue.com.ua по самым выгодным ценам на сегодняшний день.

У проектуванні, дизайні та послугам з будівництва водоймищ існує велика кількість прийомів, але, мабуть, найцікавіший з них полягає в тому, щоб контур до водойми не можна було охопити одним поглядом.Це створює ілюзію водного простору, далеко йде за межі бачення.

 

Що стосується рослинності поруч з водоймою, то зазвичай рослини компонують з чітким силуетом гілок, листя і квітів.До них відносяться: їли, ялівці, туї, гірські сосни, верби, барбариси, спіреї і т.п. І багаторічні квіткові рослини: іриси, бадан, язичник, лилейник, аквилегия, астільба і т.п. Також дуже ефектно поруч з невеликими за площею декоративними водоймами виглядають злаки: гліцерил, спартіна, райграс, варіегатум, молінія та інДосить часто при облаштуванні водойми на ділянках, його оформляють квітучими миксбордерами в поєднанні з хвойними і листяними породами рослин.

Источник: www.landstory.ru

Возможно, вам понравится:

Російська Баня 6х6м. під ключ. Ціна
Російська Баня 6х6м. під ключ. Ціна
Баня 2 3х5 8 під ключ , кольори
Баня 2 3х5 8 "під ключ", кольори

Похожие страницы:

  1. Будівництво Дачних Басейнів
  2. Будівництво Дачній Печі
  3. Будівництво Каміна в Дерев