Як правильно зробити піч-барбекю з цегли на дачній

Moda для барбекю підійшов до нас з Великобританії. Ідея дійсно zdravaâ. І чому на і зробити піч з літньої кухні на галявині біля будинку, в цьому розрізі modernizirovav? На свіжому повітрі все збираємося priâtnej Кулінарія й особливості принимати.Якщо подібна ідея відвідала і вас, то в такому випадку у вас є три варіанти вирішити цю задачу.Купити металеву пересувну піч барбекю, найняти будівельників для її облаштування або ж самим взятися за справу.Як вчинити вирішувати вам. Якщо вам ближче третій варіант, і ви хочете побудувати піч самостійно, тоді в статті ви знайдете цінні поради з будівництва барбекю з цегли.

 

Отже, ми хочемо побудувати барбекю. Перше питання, на яке ми повинні відповісти - де розташувати піч.Пов'язано це не тільки з безпекою, але і з кількістю вільного місця. Крім самої печі (1 - 2м2) нам знадобиться майданчик біля неї.Ще як мінімум по метру відступаємо від печі у всіх напрямках. Тупцювати там будуть всі, від кулінара до дітей.

 

Після того як визначимо кількість вільних метрів, можемо приступати до вибору барбекю проекту.Найпростіший варіант, і самий малогабаритний - просто сама піч барбекю з стесом. stroitelstvo-barbekju-svoimi-rukami.jpgСпорудження такого проекту не надто складне і не дороге. Навіть початківець «муляр» в змозі його осилити.

 

Якщо навички кладки у вас є, тоді можна підібрати завдання і посложней для зведення барбекю своїми руками:

 
   
 • піч барбекю з мийкою та стільницею;
 •  
 • піч барбекю з димоходом;
 •  
 • піч барбекю і кухня;
 •  
 • піч барбекю з навісом і облицюванням природним каменем і т.д.
 •  
 

Тобто варіантів дуже багато, та й придумати що те своє завжди можна.Якщо ви будете будувати барбекю своїми руками, то підбирайте проект, який вам під силу.

   

Що ж стосується матеріалів для будівництва печі, то тут вибір трохи менше.Як ми вже згадували, ми розглянемо будівництво барбекю з цегли.Він буде служити основою. Нам буде потрібно лицювальна й вогнетривку цеглу.Кількість цегли в штуках залежатиме від обраних розмірів споруджується печі.

Источник: www.vopole.ru

Возможно, вам понравится:

Будівництво садової печі
Будівництво садової печі

Похожие страницы:

 1. Будівництво дачних будиночків
 2. Будівництво Дачного Озера
 3. Будівництво Будинків Дерев
 4. Будівництво Каміна в Дерев
 5. Будівництво Дачі Своїми Руками