Електричне опалення в порівнянні з центральним опаленням на твердому паливі - зручний спосіб впоратися із зимовим сезоном. Власникам будинків не потрібно турбуватися про підготовку палива. У разі котла, що працює на дровах і вугіллі, необхідно забезпечити належне зберігання палива. Дрова слід купувати заздалегідь, як мінімум, за рік. Важливо приправити його, щоб знизити вологість палива і підвищити ефективність згоряння. Тому електричне центральне опалення рекомендується, зокрема, людям, у яких немає часу на підготовку палива до опалювального сезону або у яких немає місця для його зберігання. Доречі, Ви можете купити електрокотел в e-kotly.com.ua за найвигіднішої вартості на сьогоднішній день.

Електричний котел на вуглекислому газі - без викидів

Електрокотли також рекомендуються з екологічних міркувань. Завдяки електроживлення під час опалення не виділяються пари або шкідливі речовини. На жаль, зовсім протилежне явище може спостерігатися, наприклад, в котлах, в яких спалюється вугілля. Особливо в разі котлів старшого покоління. З параметрів найбільш важливим є потужність електрокотла. Також перевірте, скільки коштує установка СО.

Електричний котел - монтаж

За конструкцією і призначенням бувають однофункціональні і двофункційні електрокотли. Основним елементом є утеплювач, покритий спеціальною ізоляцією, що захищає від води. Кришка найчастіше виготовляється з міді, латуні або стали. Роль нагрівача виконує резистивний дріт, який починає нагріватися тільки тоді, коли виникає така необхідність.

Кількість вбудованих в електрокотел ТЕНів залежить від його потужності. Чим більше потужність у електричної печі на вуглекислому газі, тим більше в ній повинно бути нагрівачів. Тут варто зупинитися на темі підбору підходящої потужності котла. Електрокотли в домашніх умовах можуть мати потужність нагріву від 4 до 24 кВт. Звичайно, є і електрокотли з набагато більшою потужністю, але тоді вони повинні харчуватися від трифазного струму.

Електричне опалення потужністю близько 20 кВт найкраще підходить для будівель середнього розміру. Якщо ми хочемо опалювати будинок або іншу будову площею понад 250 квадратних метрів, то краще встановити електричний котел на вуглекислому газі з набагато більшою потужністю. Меншої потужності електрокотла виявиться недостатньо.

Електрокотли в будинку можуть бути основним джерелом теплової енергії. Однак немає ніяких перешкод для того, щоб вони були лише доповненням до іншого виду опалення. Вони ідеально підходять в якості додаткового джерела енергії для твердопаливних котлів або традиційних камінів.

Електрокотли - види

Електричний одноконтурний котел

Електричний одноконтурний котел відрізняється тим, що призначений тільки для нагрівання води, яка потім циркулює в системі опалення. Таким чином можна опалювати будь-яке приміщення, в якому розміщена установка. Електричний котел на вуглекислому газі - це невеликий пристрій в порівнянні з котлами, які працюють на твердому паливі. Найчастіше електрокотли в підвішеному стані на стіні. Якщо вас також цікавлять теплі підлоги, в цій статті ви знайдете необхідну інформацію.

Комбінований електричний котел

Електрокотел комбінований, який можна придбати за посиланням e-kotly.in.ua - це пристрій, призначений не тільки для обігріву приміщень, а й для нагріву ГВП. Такий бойлер зазвичай додатково оснащується спеціальною ємністю для гарячої води. Внизу холодна вода збирається і циркулює між радіаторами і баком. З іншого боку, нагріта за допомогою бойлера вода розподіляється як у радіатори, так і в бак ГВП. Таким чином, ви можете використовувати його для купання або багатьох інших повсякденних справ.

Похожие страницы:

  1. ​ОСБ Плита: прочность и универсальность
  2. ​Септик для частного дома
  3. ​Ремонт пластиковых окон
  4. ​Мониторинг эффективности работы
  5. ​Компрессор высокого давления