Проект "Династія". Сучасний елітний котедж з колоди

вид 1 Проект сучасного котеджу з оциліндрованих колод з презентабельним фасадом і продуману планування.Дерев'яний будинок розрахований на постійне проживання сім'ї.

 

Двоповерховий дерев'яний будинок, що зводиться за даним проектом, має площу 200 кв.метрів, а його габарити 8.8х14 метра.

 

В даному будинку є багато різних за функціональністю приміщень.Наприклад, на першому поверсі є вітальня, удавана величезною за рахунок еркера.Тут також є і їдальня (17 кв.метра), хол (9.5кв.метров) і велика гостьова кімната (14 кв.метрів), гардеробна, де можна зберігати речі, які немає бажання заносити в житлову зону.Тут же запланована і топкова з окремих входом (площа 5.6 кв.метрів), санвузол (5 кв.метрів). А біля дерев'яного будинку розташувалася велика відкрита тераса (11 кв.метрів), яка стане улюбленим місцем для літнього відпочинку.

 

Другий поверх даного будинку з оциліндрованих колод ділиться на три спальні (по 14 кв.метрів-спальня і кабінет і дитяча 12 кв.метрів), три балкони (площа 11 кв.метрів, 3.5 кв.метрів та 2.4 кв.метрів), санвузол (11.4 кв.метрів) і хол (9.5 кв.метрів).

 

Котедж - це англійське слово, не так давно прийшло в російську мову.Назва походить від «Коттера» або будинку орендаря. Цей будинок будувався найчастіше разом з коморою, а також мав присадибну ділянку.

 

вид 3 Часто сучасні аналоги старих котеджів будувалися в класичному стилі.Зараз будують котеджі з присадибною ділянкою, але замість комори зводиться гараж для автомобіля.Зведення котеджів дуже популярно у всьому світі і наша країна не виняток.Дуже велике поширення котеджі отримали в 20-ті роки минулого століття і зводилися в основному в заводських селищах.

 

Сучасні котеджі зводять з кращих економічних, міцних і надійних будматеріалів.Останнім часом найновішим та найбільш популярним стало будівництво котеджів з оциліндрованих колод.

 

план 1 этажа Класичний котедж - це свого роду півтораповерховий будиночок з мансардою.Зазвичай класичний котедж складається з двох спалень, розташованих в мансарді.На першому ж поверсі знаходяться: гараж, кухня, котельня, вітальня та санвузол.

 

Одним з обов'язкових атрибутів котеджу вважається відкритий камін.Це стосується класичного варіанту. У котеджі можна жити і тимчасово, і постійно, але в основному він є заміським будинком, часто будується і в межах міста.

 

Сучасні дерев'яні котеджі - це довговічність, висока морозостійкість і міцність.Крім того, вони екологічно чисті.

 

вид 1

 

вид 2

 

вид 3

 

вид 4

 

план 1 поверху

 

план 2 поверху

 
 

Вибираючи готовий проект ви:

Не платіть за робочий і ескізне проектування Відразу дізнаєтеся точну вартість будівництва Скорочуєте термін будівництва на 15-2 місяців  
 

Bazovyi характеристики

 

проект «Династія»

 

Gabarity додому: 88х14

   

Источник: ocb-dom.ru

Возможно, вам понравится:

Будівництво дерев яного будинку
Будівництво дерев'яного будинку

Похожие страницы:

  1. Будівництво дерев'яних будинків Дитинець
  2. Будівництво дерев'яних будинків Росія
  3. Будівництво дерев'яних будинків Чувашія