Схема фундамента под строительство деревянного дома Пропонуємо послуги з будівництва сучасних дерев'яних будинків з оциліндрованих колод, профільованого бруса і за класичною технологією "ручний рубки", а так само виконуємо роботи з будівництва "під ключ".Більше 10-ти років ми будуємо дерев'яні будинки і напрацювали великий досвід в області дерев'яного домобудівництва та проектування. Своїм клієнтам ми гарантуємо професійний підхід і якісний результат - побудований будинок буде радувати Вас і ваших близьких красою і затишком довгі роки.

 

Довіряючи нам зведення будинку, Ви позбавляєте себе від турбот пов'язаних з організацією та проведенням будівництва.Ми виконуємо повний спектр робіт, починаючи від проектування і закінчуючи обробкою побудованого будинку.

 

Роботи з будівництва будинків з дерева постійно ведуться нами у всіх областях Центрального федерального округу Російської Федерації, а в Московській області, напевно, не знайдеться куточка в який "не ступала нога" будівельників компанії Smoloff. Устройство опалубки при строительстве деревянного дома Так само ми успішно виконуємо роботи з будівництва дерев'яних будинків в Південному федеральному окрузі, нами виконані роботи в Краснодарському краї (в т.ч. в Сочі, Туапсе, Геленджику та Новоросійську), Ростовській і Волгоградській областях.Для нас не є перешкодою погані під'їзні шляхи і відсутність електроенергії.Збірка будинків може здійснюватися в будь-який час року.

 

Заливка фундамента Бригади професійних теслярів-складальників укомплектовані фахівцями з Тверської області.На ділянці організовується місце для проживання робітників (побутовий).Будівельний процес веде і контролює досвідчений виконроб.

Проектування

 

Проектна документація необхідна для будівництва дерев'яного будинку і є невід'ємною частиною договору.Основою для розробки проекту може служити як будь типове проектне рішення, так і індивідуальні ескізи та побажання.При проектуванні враховуються всі побажання забудовника, але строго з урахуванням дотримання технічних норм і конструктивних особливостей дерев'яних будівель.

 

Ленточный фундамент под деревянный дом До складу проекту входить план фундаменту, плани поверхів, фасади де нанесені розміри і вказано розташування всіх елементів (вікна, двері, висоти стель і ін) І використовувані матеріали.

 

Для виготовлення комплекту будинку з нарізкою чаш на виробництві також необхідна повенцовая розкладка ("разбревенка").Це окрема частина проектної документації розробляється на підставі архітектурного проекту і містить специфікацію всіх елементів стін.

 

Наш проектний відділ надає всі проектні послуги необхідні для будівництва дерев'яного будинку.

 

Увага! При замовленні будівництва всі проектні роботи в нашій компанії виконуються безкоштовно!

 

Фундамент

 

Правильно підібраний і грамотно закладений фундамент - запорука надійності і довговічності всієї споруди.У московському регіоні, в більшості випадків, при будівництві дерев'яних будинків використовується монолітний залізобетонний стрічковий мелкозаглубленний фундамент.Оптимальна висота цоколя - не менше 50-60 см, глибина залягання - 20-30 см на утрамбованої піщаній подушці.

 

Така конструкція фундаменту не тільки надійна, але і економічна.Фундамент глибокого закладення, необхідний для зведення споруд з цегли та бетону, коштує значно дорожче.

 
Пристрій опалубки  
Заливка фундаменту  
Готовий фундамент

Источник: smoloff.ru

Возможно, вам понравится:

Будівництво каркасного будинку
Будівництво каркасного будинку

Похожие страницы:

  1. Будівництво дерев'яних будинків Затишний Дім
  2. Будівництво дерев'яних будинків Ручний Рубки
  3. Будівництво дерев'яних будинків Розцінки