Як побудувати лазню з бруса своїми руками?

Май 12, 2014 – 05:29

Как построить баню из бруса своими руками? Для будівлі лазні можна використовувати різні види будівельного матеріалу.Найбільш масовим є будівництво по самій найдавнішої технології - з деревини.Можна побудувати лазню з колод, а можна з бруса.

 Качественная мотопомпа купить в хабаровске можно уже сегодня по приемлемой цене.

Брус відмінно лягає в ряди, виглядає красиво, практично не дає усадку, дуже добре тримає тепло.Стіни з бруса легше зводити, ніж з колод. Їх можна встановлювати відразу на готовий фундамент, на відміну від колод, які спочатку підганяють на землі, а потім переносять на фундамент і будують з них стіни.

Даний вид будівництва є самим економічно вигідним тому, що побудувати лазню з бруса своїми руками, не запрошуючи спеціаліста та використовуючи порівняно дешевий і зручний для укладання матеріал - брус, може практично будь-яка людина має досвід роботи з електроінструментом і трішки бажання.

Я не хочу розписувати недоліки чи переваги будівництва з тих чи інших матеріалів.Кожен матеріал має і мінуси і плюси. Розглянемо детальніше, в чому полягає технологія будівництва лазні з бруса.

Як і випливає з назви, щоб побудувати лазню з бруса своїми руками необхідний профільований брус.При укладанні перших декількох вінців (вінцем вважається закінчений ряд бруса по периметру) найкраще застосовувати брус з модрини, з огляду на те, що вона менше гниє у вологому середовищі.Для наступних вінців, починаючи з 2-3 можна брати хвойні породи деревини (кедр, ялина, сосна), оскільки вони більш теплі і мають водовідштовхувальні властивості, завдяки присутності смол.

Оптимальним розміром бруса для зовнішньої коробки вважається розмір - 150х150мм, а оптимальний розмір внутрішніх перегородок - 150х100мм.Як антисептик і раніше кращим вважається старий дідівський спосіб.Згідно з ним кожен брус, ретельно обробляється моторним маслом, причому самий перший вінець (оклад) слід обробити з усіх боків, а всі наступні обробляють за трьох внутрішніх сторін.

Початок. Підготовка будівництва лазні

На думку експертів, фундамент для лазні рекомендується робити наступними найбільш поширеними способами.

     
  • Стрічковий фундамент - бетон заливають по периметру будови на глибину промерзання, або на глибину 55-70 см, грунт навколо потім додатково утеплюють.
  •  
  • Столбчатий фундамент - виставляють по кутах і по периметру стовпи, на відстані приблизно 1, 5-2 м.один від одного. Зазвичай він виконується з цегли, і під кожен стовп заливають бетонну "подушку".
  •  

В обох випадках гідроізоляція між першим вінцем і фундаментом виконується з двох шарів гідроізоляційного матеріалу, наприклад - руберойду.

Висота частини фундаменту, яка виступає над вимощенням, не повинна бути менше 150 мм, а ширина повинна бути більше товщини бруса на 100 мм.

Источник: stroyusnulya.ru

Возможно, вам понравится:

Як побудувати Російську лазню
Як побудувати Російську лазню
Як побудувати будинок з газобетону
Як побудувати будинок з газобетону
Як побудувати будинок своїми руками
Як побудувати будинок своїми руками
будуємо будинок з клеєного бруса
будуємо будинок з клеєного бруса

Похожие страницы:

  1. Будувати Дачний Будинок
  2. Будівництво Дачній Печі
  3. ​ПВХ софиты для крыши
  4. ​Як вибрати гачок