Будівництво дерев'яних будинків і бань з оциліндрованих колод і клеєного профільованого бруса

Оцилиндрованное бревно  

Будинки та Бані

 

Дерево - будівельний матеріал, який людина використовує з давніх часів.Воно є екологічно чистим продуктом і джерелом енергії для людей.

 

Наша компанія пропонує вам проекти будинків з оциліндрованих колод, клеєного профільованого бруса в Тюмені.Наше дерево привезено з Кіровської області, т.к. в цій місцевості воно найбільш міцне і довговічне.Сучасні технології обробки деревини, які використовує Дім Дерева, в поєднанні з природними властивостями матеріалу, роблять можливим створення довговічних дерев'яних будинків, лазень, вікон, дверей і т.д.

 

Технологія оцилиндровки дозволяє підігнати колоди більш щільно і рівно.Таким чином, утворюється більш жорстка конструкція споруджуваного дерев'яного будинку або лазні.Щільно прилеглі один до одного колоди створюють відчуття цілісності, тим самим покращуючи теплоізоляцію приміщення.Така обробка колод дозволяє будувати будинки в скорочені терміни.Якісна оцилиндровка робить поверхню дерева ідеально гладкою, що дозволяє уникнути додаткової обробки стін і заощадити на матеріалах.

 

Ряд переваг перед оциліндрованої колоди має клеєний профільований брус.По-перше, усадка будівель з даного будівельного матеріалу не є істотною і утворюється значно менше тріщин, ніж в колоді.По-друге, ці будинки мають гарний зовнішній вигляд. Завдяки технології обробки та наявності у клеєного профільованого бруса системи "шип-паз", споруда дерев'яних будинків відбувається швидко і якісно.

 

При проектуванні будівель нашою компанією будуть враховані всі запропоновані вами архітектурні варіанти.

Источник: domdereva72.ru

Возможно, вам понравится:

Доробки в дерев яному будинку
Доробки в дерев'яному будинку
Будівництво дерев яного будинку
Будівництво дерев'яного будинку

Похожие страницы:

  1. Будівництво дерев'яних будинків Гомель
  2. Будівництво Дерев'яного Будинку Кошторис
  3. Будівництво Дерев'яного Будинку Взимку