Проекти дерев'яних будинків і котеджів

Проекты деревянных домов и коттеджей с составлением сметы на строительство Ще однією послугою, що надається своїм клієнтам компанією «Капіталстройсервіс» є складання проектів дерев'яних будинків і котеджів, а також кошторису на будівництво дерев'яного будинку.

 

У багатьох джерелах інформації, в тому числі і в інтернеті, можна знайти рекомендації, згідно яких будівництво таких об'єктів як правило ведеться в два-три етапи.Це пов'язано з тривалістю періоду усадки самого матеріалу - дерева, якого обов'язково необхідно дотримуватися.Така тривалість в першу чергу залежить від пори року, коли виробляються безпосередні роботи по зведенню котеджу. dachnyi-domik-pod-kluchНаприклад, якщо будівництво ведеться в зимовий період, то низькі температури виморожують з деревини вологу, а це, в свою чергу, дає істотне скорочення тривалості усадки.Звідси висновок: ніяк не можуть бути однотипними!

 

Розберемося, з яких етапів має складатися зведення дерев'яного будинку?

 

1.На першому етапі ми здійснюємо земляні роботи, а саме: влаштування стрічкового або стовпчастого фундаментів.Другий варіант більш прийнятний для невеликих будівель, розміри яких не перевищують 7х7 метрів. montag-metallokonstrukciiТаке рішення при виборі фундаменту може принести економію витрат до 40%, а по-друге, дозволить суміщення першого і другого етапів будівництва об'єкта.

 

2.В процесі другого кроку виготовляється зруб будинку, який монтується на підготовлений на першому етапі фундамент, встановлюється дах, настилається покрівля.Після установки зрубу якраз настає період усадки, про який ми говорили вище.Зрубу, згідно з технологічними вимогами дають час на усадку, яка може тривати від шести місяців до року.Якщо зруб встановлювався взимку, досить шести місяців, а при проведенні робіт навесні, влітку, або восени термін усадки збільшується до 1 року.Втім, це ще мінімальні терміни, насправді цей процес може зайняти більш тривалий час.

 

3. Нарешті настав третій етап - це внутрішні роботи, пов'язані з установкою перегородок, вікон, дверей, а також пристрій підлог, внутрішні та зовнішні оздоблювальні роботи.

Источник: kapitalstrojservis.ru

Возможно, вам понравится:

Окосячка в дерев яному будинку для
Окосячка в дерев'яному будинку для

Похожие страницы:

  1. Будівництво Дерев'яного будинку з підвалом
  2. Будівництво Дерев'яного Будинку Взимку
  3. Будівництво Дерев'яного Будинку Фото
  4. Будівництво заміського будинку Кошторис