Пам'яток дерев'яного зодчества ДІМ Ценкера МОЖЕ БУТИ ЗНЯТО З ДЕРЖАВНОГО...

IMG_0078 Експертизу по зняттю з обліку пам'ятки архітектури, за відомостями, отриманими днями Королівським відділенням ВООПІіК, замовила адміністрація м.Корольова. Експертиза завершена. Чотири рази вона була представлена ​​в Міністерство культури Московської області і щоразу відхилялася.В даний час експертиза знаходиться на розгляді в Міністерстві культури Російської Федерації.
У разі, якщо федеральне відомство прийме позитивне рішення з експертизи, вітчизняна культура позбудеться найменшого шансу на відтворення унікального зразка дерев'яного модерну.
Будинок Ценкера - народна назва пам'ятника, пов'язане з ім'ям останніх власників будівлі, сім'ї зросійщених німців купецького стану.В офіційних документах він значиться як «Будинок Рабенек». Будівля є частиною садибного комплексу «Лапіно-Спаське».
IMG_0098 Згідно з листом ISTORIKA архітектури Сергія merzan, "Будинок Cenker Являє soboju razvituû складу obëmov Raznoje висот і конфігурацій.У різьбі наличників вікон і декоративних светелок використовувалися мотиви російського зодчества; форми башнеобразних завершень взяті з арсеналу архітектури країн Далекого Сходу, деталі декору площин стін (так званий «помилковий фахверк») характерні для архітектури середньовічної Європи ».
У радянський час Будинок Ценкера був відданий під комунальне заселення; протягом XX в.його інтер'єри неодноразово піддавалися переробкам. У середині 2000-х будівлю було розселено, а в липні 2008 - серйозно постраждало від пожежі.
Незважаючи на плачевний сучасний вигляд, Будинок Ценкера може бути відтворений за наявними численним історичним матеріалам.
Звертає на себе увагу той факт, що нинішній склад адміністрації та ради депутатів м.Королева жодного разу не були ініціаторами визнання того чи іншого історичного будинку об'єктом культурної спадщини.Зате:  
1. Адміністрація м. Королева виступила активним ідеологом забудови цветаевских скверу;

Источник: omar-ot6elnik.livejournal.com

Возможно, вам понравится:

Будівництво дерев яних будинків
Будівництво дерев'яних будинків

Похожие страницы:

  1. Будівництво Фундамента Дерев'яного Будинки
  2. Будівництво Покрівлі Дерев'яного Будинки
  3. Будівництво Дахи Дерев'яного Будинки
  4. Будівництво Ганки Дерев'яного Будинки