У нашій пропозиції є ігрові майданчики, що розрізняються як по конструкції, так і за призначенням. Дітям різного віку і на різних етапах розвитку для повноцінного росту необхідні різні зовнішні подразники. Наші ігрові набори та інше ігрове обладнання для дітей сприяють фізичної активності та інтелектуальному розвитку. Комбінація цих двох елементів гарантує створення ідеальної ігрового майданчика для дітей.

Пропоноване ігрове обладнання відрізняється довговічністю вище середнього і зберігає свою функціональність протягом багатьох років. Незалежно від того, які елементи входять в коло ваших інтересів, ви обов'язково знайдете підходящий варіант. Кожен елемент ігрового обладнання з нашої пропозиції виконаний відповідно до сучасних тенденцій з використанням передових технологічних рішень. Завдяки цьому дитячий майданчик для дитячого саду, створена нашими фахівцями, завжди відмінно виконує свою задачу.

Сертифіковані ігрові майданчики від відомих виробників

Як дистриб'ютор ігрових майданчиків, ми пропонуємо широкий асортимент продукції, починаючи від окремих пристроїв, таких як гойдалки, каруселі, пружинні поперечини, і закінчуючи великими багатоелементними ігровими наборами. Можливість безкоштовної настройки пристроїв дозволяє кожному замовнику отримати свою індивідуальну ігровий майданчик. Наші дитячі майданчики мають сертифікати, що підтверджують їх безпеку для дітей.

Довговічність і надійність наших ігрових майданчиків для дитячих садків оцінили багато клієнтів з різних регіонів країни. Безпека дітей, які користуються нашими конструкціями, є нашим пріоритетом, тому кожна дитяча площадка, що надається нашою компанією, має сертифікати та дозволи, що підтверджують її надійність і безпеку.

Нові продукти

Ми докладаємо всіх зусиль, щоб запропонувати ігрове обладнання різного типу, яке буде використовуватися на сучасних майданчиках для дитячих садків та інших об'єктів, що вимагають відповідного управління простором для дітей.

Новинка в нашій пропозиції обладнання для дитячих майданчиків - навчальний поїзд, який може складатися з різних навчальних і ігрових машин. Є екіпажі, обладнані дошками для вивчення англійської мови, дошки з природою, а також автомобілі з популярною грою в хрестики-нулики. Можливість настройки не є обов'язковою.

Похожие страницы:

  1. Окна ПВХ с многокамерными профилями
  2. ​Стальные холодногнутые профили
  3. ​Сучасність впливає на все