Басейн на дачі своїми руками: правильне будівництво, як зробити?

Готовый котлован под бассейн Власник власного басейну на дачі дуже сильно піднімається в очах оточуючих, сусідів, близьких, друзів і знайомих.Як не дивно, на його споруду не потрібно витрачати величезних грошей або запрошувати знаменитих в окрузі або міських майстрів і монтажників.Спорудивши басейн на дачній ділянці ви заощадите величезну суму грошей і зробите його за власним проектом, а не за кресленнями, нав'язаним вам сторонніми людьми.

 

Чому мода на басейн для дачі останнім часом так актуалізувалася? Справа в тому, що раніше подібні водойми у дворі вважалися дорогої і дуже вишуканою річчю, яку могли дозволити собі лише олігархи і дуже заможні персони.З часом були знайдені можливості організувати басейн, використовуючи менш витратні матеріали, які доступні кожному працюючому людині, яка має дачну ділянку.

 

Облаштування басейну відбувається за такими етапами:

 
   
 1. Визначення розмірів
 2.  
 3. Вибір місця будівництва
 4.  
 5. Виривання котловану
 6.  
 7. Закладка дна басейну
 8.  
 9. Заливка стін
 10.  
 11. Заливка бетонної підлоги
 12.  
 13. Підведення водовідливу
 14.  
 

После заливки днища и стен бассейн должен выглядеть как-то так. Визначення розміру басейну і місця його споруди

 

Перед створенням басейну потрібно визначити його точні габарити і місцезнаходження.Для цього бажано розкреслити на аркуші паперу територію вашої дачної ділянки, зіставити з ним територію нової споруди.Оцінивши і підібравши габарити, потрібно на тому ж аркуші накреслити зразкове місце розташування водойми.Враховуючи, що ви робите басейн своїми руками, точні розміри не обов'язково розраховувати, але все ж таки бажано.

 

Для будівлі використовуйте тільки ту територію, яка не використовується садовими насадженнями.Щоб менше грошей витрачати на водопровід, можна встановити його ближче до водопроводу.Подумайте про прямих сонячних променях, якщо ви не любите плавати під палючими променями, подумайте про тіньові спорудах.Дерева - варіант не оптимальний, так як листя, падають з них, будуть засмічувати воду.

 

Форма при будівництві басейну своїми руками може бути хоч в бионическом стилі, ваш смак і пріоритети самі підкажуть вам кращий варіант, але якщо ви не хочете витратити на споруду дуже багато часу, нервів і сил, використовуйте стиль простих геометричних фігур.

Источник: mystroydom.net

Возможно, вам понравится:

будівництво басейну
будівництво басейну
Піч для лазні своїми руками. За
Піч для лазні своїми руками. За

Похожие страницы:

 1. Будівництво Дачній Побутовки Своїми Руками
 2. Будівництво дачного туалету Своїми Руками
 3. Будівництво дачних будиночків Своїми Руками
 4. Будівництво дачних будинків Своїми Руками