Будівництво садово-дачного будиночка своїми руками

Февраль 18, 2020 – 06:02

строительство забора Рано чи пізно, але задумане будівництво починається.По ряду причин, насамперед фінансових, початок будівництва можна відкладати нескінченно, але починати колись таки потрібно.З чого ж починати будівництво садово-дачного будиночка?

 

Етапи будівництва.

 

Які споруди і де розмістити на ділянці?

 

Забір.Бувалі дачники радять почати з паркану: це допоможе зберегти будматеріали, які незабаром доведеться завозити для будівництва будинку і госпбудівель.Звичайно, для того, щоб зробити ворота і хвіртку, потрібно розуміти, де у вас будуть будинок, гараж, подвір'я.

 

Фундамент. Саме витратне це фундамент, потрібно чимало вкласти в його заливку, але це не так страшно, адже після того, як ви його влаштуєте, можна переключитися на інші завдання і трохи відпочити в плані фінансових витрат.Все одно будувати поки не варто: фундамент повинен відстоятися, хоча б раз перезимувати.

 

Місце для дому. До речі, якщо є така можливість, перед початком будівництва проконсультуйтеся з досвідченим геологом, він допоможе визначити місце для майбутнього будинку.Якщо на ділянці грунти неоднорідні, то цілком можливо, там є більш і менш придатні для будівництва місця.До речі, більш родючі землі краще відвести під город або палісадник.

 

Туалет. Навіть якщо ви поки не живете або взагалі не плануєте найближчим часом жити на дачі, вам обов'язково знадобиться туалет.Ця споруда може бути чисто символічним - дерев'яним з вигрібною ямою, але воно має бути.Якщо ви плануєте надалі експлуатувати його, то його розташування варто ретельно продумати: будувати туалет краще, орієнтуючись на розу вітрів у вашому регіоні, на достатній відстані від будинку і в той же час не дуже далеко.

 

Будівництво дачного будиночка. Вибір планування, матеріалу і способу зведення дачного будиночка не так простий, як це може здатися на перший погляд.Визначившись з розмірами і поверховістю (тут в першу чергу потрібно керуватися доцільністю і здоровим глуздом), можна починати думати над плануванням і способом зведення.

 

Якщо говорити коротко, то основними способами зведення можна вважати каркасно-щитове будівництво, будівництво з колод, цегли або інших блокових матеріалів, а також монолітне будівництво.Відповідно при цьому будинок може бути кам'яним (бетонним, з цегли, пінобетону та інших кам'яних матеріалів) або дерев'яним.

Источник: xn----8sbiecm6bhdx8i.xn--p1ai

Возможно, вам понравится:

Альтанка з барбекю своїми руками
Альтанка з барбекю своїми руками

Похожие страницы:

  1. Будівництво дачних будиночків з Побутовки
  2. Будівництво Дачних Альтанок Своїми Руками
  3. Будівництво Дачних Басейнів Своїми Руками
  4. Будівництво дачних будиночків Своїми Руками Відео
  5. Будівництво дачних будинків Своїми Руками