Декабрь 21, 2021 – 18:18

Як дізнатися, хто власник квартири, з чого зроблено будинок і скільки в ньому поверхів, чи можна перенести у квартирі стінку – на всі ці питання відповідаємо у матеріалі

Бюро технічної інвентаризації (а скорочено БТІ) відповідає за складання та підтримку в актуальному вигляді всіх каталогів та баз будівель житлового фонду. У сферу діяльності бті київ потрапляють багатоповерхові житлові будинки, приватні будівлі в межах міст або за містом та окремі квартири.

У каталоги БТІ вносять об'єкти нерухомості, що будуються і вже побудовані і введені в експлуатацію, їх місцезнаходження та технічні характеристики, такі як метраж, розташування важливих зон, планування. Будь-яка принципова технічна зміна конструкції будівель повинна бути врахована і внесена в каталог, будь то перепланування або будь-яке інше перебудову. Таким чином, підтримується актуальність даних.

Чим займається БТІ

Бюро має кілька напрямків діяльності. Основне – підтримка в актуальному вигляді каталогу та всіх даних щодо капітальних будівель у місті.

БТІ встановлює приблизну вартість та величину податку типи об'єктів. Для цього співробітники Бюро з періодичністю раз на п'ять років або частіше проводять оцінку стану об'єктів та заносять актуальну інформацію до баз. Ця інформація потрібна у тому числі для встановлення фізичного зношування та необхідності капітального ремонту.

Завдяки тому, що організація має найбільш актуальні відомості про всі будівлі житлового фонду, саме сюди можна звернутися за випискою за конкретним об'єктом або загальною статистичною інформацією. БТІ надає як консультаційні послуги, так і послуги зі складання та оформлення технічної документації щодо об'єктів фізичних осіб та організацій.

БТІ робить виписки, технічні плани, довідки та паспорти по об'єктах нерухомості, які потрібні для оформлення власності, перепланувань або для угод з купівлі та продажу житла.

Важливо відзначити, що БТІ не має права на встановлення юридичних статусів об'єктів, воно лише фіксує дані та надає інформацію. Таким чином, тут не провадиться реєстрація права власності.

Коли потрібно звертатися до БТІ

Виписки, довідки та технічна документація БТІ потрібні під час укладання таких угод з нерухомістю, як купівля, продаж, оформлення спадщини, дарування чи застави.

Ви хочете перепланувати свою квартиру. Вам необхідно звернутися до БТІ, щоб узгодити бажаний план приміщення. Якщо він відповідає нормативам, то Бюро видасть вам дозвіл, потім проведе оцінку перепланування та зафіксує нові дані у технічному паспорті об'єкта.

Ви хочете придбати квартиру і вам необхідно переконатися, що об'єкт юридично чистий. У БТІ ви можете отримати відомості про те, чи не перебуває житло під арештом або в заставі та хто є власником.

Ви хочете перевести нежитлове приміщення у житлове або навпаки. Це необхідно у випадку, якщо ви хочете з квартири зробити комерційне житло, апартаменти — житловий об'єкт. БТІ видасть вам довідку про відповідність нерухомості тим чи іншим вимогам.

Ви хочете дізнатися про точну ринкову вартість житла. Зазвичай це потрібно для продажу чи купівлі нерухомості, а також оформлення застави. Цю послугу також можна замовити у БТІ. Співробітники оцінять якість будівельних робіт та матеріалів, врахують розташування та стан будинку.

Ви хочете уточнити розташування об'єкта. У Бюро ви можете отримати довідку, яка підтвердить точну адресу.

Вам потрібно дізнатися про план земельних ділянок на певній території. Це знадобиться у разі земельних суперечок, коли внаслідок активної забудови дачі втрачають свої точні межі.

Похожие страницы:

  1. ​О заказе цветов через интернет
  2. ​Ортопедичні матраци для здорового сну
  3. ​Техника пересадки волос DHI
  4. ​Компрессор высокого давления
  5. ​Що таке керамічний блок?