Технологія будівництва з бруса

Дом из бруса У часи, коли дерев'яне житлове будівництво в нашій країні було найпоширенішим варіантом, будинки зводилися, як правило, з колод.Коли стала можливою виробнича обробка деревини, з'явилися нові будівельні матеріали з неї.І на зміну колоді прийшов брус різної обробки. Будинки стали більш технологічними, їх стіни більш рівними, а будівельний процес більш швидким і простим. 

Найекономічнішим на сьогоднішній день варіантом дерев'яного будинку є будинок із звичайного бруса природної вологості або сухого бруса.Цей універсальний за всіма параметрами матеріал і використовують для будівництва дачних і заміських будинків в компанії «Лісоруб».Після завершення будівництва за рахунок зовнішньої обробки сайдингом, блок-хаусом або вагонкою можна надати будь-який вид.А обробка спеціальними засобами біо-та вогнезахисту продовжить термін його служби, поліпшивши експлуатаційні характеристики.

Ми виробляємо і використовуємо в будівництві брус стандартної довжини (6 м) і різного перерізу: 100х150, 150х150, 150х200 і 200х200.Для зовнішніх стін рекомендується товщина бруса 150х150 мм, для внутрішніх стін і перегородок досить 100х150 мм.

1 етап - особливості технології будівництва будинку з бруса

В першу чергу, як в будь-якому будівництві, споруджується - це один з найважливіших етапів.При будівництві дерев'яних будинків найчастіше застосовується мелкозаглубленний стрічковий фундамент.Далі слід безпосередньо збірка будинку із бруса: пристрій нижньої обв'язки, монтаж лаг підлоги, збірка чорнової підлоги, його утеплення та гідроізоляція, настил підлоги з шпунтованої дошки.

В наступну чергу монтуються стіни 1-го поверху і внутрішніх перегородок з використанням утеплювача між брусами.Як правило використовуємо джутове полотно.

Источник: lesorub44.ru

Возможно, вам понравится:

Дерев
Дерев
Дерев
Дерев
2. Про будівництво кам
2. Про будівництво кам
Будівництво дерев
Будівництво дерев

Похожие страницы:

  1. Будівництво Дачних Басейнів
  2. Будівництво Дачного Озера
  3. Будівництво Будинків Дерев
  4. Будівництво Каміна в Дерев
  5. ​Як вибрати гачок