Про найтупіших інвестиції або будівництво (купівля) котеджу

domovina Один мій знайомий чомусь вирішив проконсультуватися у мене щодо будівництва котеджу.Чому у мене - не знаю. Я взагалі противник частностроітельних ініціатив у цій сфері.Як правило, у людей обмежених в засобах спроба будівництва будинку закінчується дуже плачевно.Хворобою - міжхребцевої грижею, депресією і різними нервовими розладами.Звичайно, якщо у Вас є пара сотень мільйонів, то викинути мільйонів двадцять на "могилу за життя" - це все-одно, що просидіти п'ятисотку в кафе.А якщо тільки п'ять? З них три за продану дісталася в спадок квартиру, то це проблема.Реальна проблема, яка дістане років через десять. domovina2 Тому що до котеджу доведеться не тільки добиратися якось по особливому, але й утримувати його.В цілому, якщо хочете викинути свої гроші, заробити геморой і психоз, починайте будувати будинок.

Купить кондиционер можно на сайте https://trika.shop/ прямо сейчас.

Kottedžnyj дурня  
Kottedžnyj дурня Я pereživaû для svou життя мотузки в кілька разів.Перший раз був на початку 80-х на Україну. Тоді там з'явилися 2-3 поверхові повністю впорядковані будинки.Будували їх в основному вахтовики, які працювали на северах. Для більшості двоповерховий будинок з ванною здавався чимось дивно чудесним.Та ще й сходи є, ведуча в залу. Майже як у фільмах про Шерлока Холмса.
Другий бум припав на 90-ті роки в Росії, коли бандити і розкрадачі радянської власності чомусь вирішили, що вони бізнесмени і почали самореалізовуватися. domovina3 Пам'ятники їм дурні й наївні, щоб SIH ПОР uroduût Багато міських і Заміський пейзажі.Хоча б подивіться на іжевський "замок" іменується в народі Гороховська.З'явився він на самому початку 90-х і став чимось на зразок пам'ятки.Добудований він, в силу дуже форс-мажорних обставин так і не був.Аналогічні проблеми, але не настільки форс-мажорні трапилися і з багатьма іншими мрійниками.
Це справжній пам'ятник швидкоплинності людського життя помноженої на неймовірну самовпевненість, що типу "все буде класним прямо як січас".

Источник: selenca.livejournal.com

Возможно, вам понравится:

Будівництво будинку з цегли
Будівництво будинку з цегли
Будівництво котеджу з
Будівництво котеджу з
Будівництво будинку: Заливка
Будівництво будинку: Заливка
будівництво котеджів і будинків
будівництво котеджів і будинків

Похожие страницы:

  1. Будівництво Дахи Загороднього Будинку
  2. Будівництво заміських будинків в Рб
  3. Будівництво заміських будинків це
  4. Будівництво фундаменту заміського Будинків
  5. Будівництво під Ключ Заміських Будинків