Якою має бути альтанка для дачі своїми руками

Альтанка для дачі своїми руками повинна створювати ілюзію легкості, гармонійно вписуватися в навколишній пейзаж.

 

При виборі місця для альтанки, треба визначитися з її розмірами, скласти план-креслення.

 

Вибрати з якого матеріалу її побудувати, і задатися особливостями конструкції.

 

Я дуже серйозно підходжу до питання про створення альтанки своїми руками на дачі.Вона повинна стати декоративним оформленням, що додає нашому саду індивідуальність.А для того, щоб створити щось красиве, в нього треба вкласти душу.

 

Я уявляю альтанку для дачі, як щось легке і повітряне, де можна насолоджуватися природою на свіжому повітрі.І не важливо, яка погода надворі, дах буде надійно захищати і від спекотних сонячних промінчиків, і від прохолодного вересневого зливи.Але щоб створити альтанку для дачі своїми руками, я повинен чітко уявляти її конструкцію, розміри, зовнішній вигляд, з вибору якого і почну свою роботу.

 

Приклади дачних альтанок. Відео

 

Альтанка для дачі своїми руками, це в класичному уявленні декоративна споруда, що має засклені вікна та двері.Вона є елементом, яким прикрашають дачну ділянку, тихим місцем, де можна влаштуватися наодинці з природою.Зараз рідко встановлюють такі капітальні споруди, тому те, що в нашому розумінні ми вважаємо альтанкою, тобто легке спорудження без стін, насправді не що інше, як бельведер.Вони схожі на альтанки, тільки на відміну від останніх встановлюються без стін, які заміщуються декоративними решітками.Багато хто навіть решітки не роблять, тільки дах і бічні бордюри приблизно метрової висоти.

 

Альтанка для дачі своїми руками

 

При виборі місця для спорудження альтанки, визначився з переважаючим напрямком вітру, і з положенням на місцевості щодо частин світу. Вважаю, що вхід в альтанку краще зробити на південний схід.Потім представив, яка кількість людей вона може вмістити, чи варто мені робити її заскленій, чи ставити двері.Вирішив, що це буде все ж кругла альтанка-бельведер, що складається з шести опор, виконаних з дерева, і оточена декоративним бордюром заввишки 1.2 м.

 

Визначившись з розмірами і формою альтанки для дачі, приступаю до її нанесення на кресленні, викреслюється, так званий, дизайн-проект.Звучить голосно, але я вважаю, що креслення дозволить мені надалі уникнути прорахунків і помилок, які зазвичай виникають при швидкоплинному будівництві.

Источник: secretdachi.ru

Возможно, вам понравится:

Альтанка своїми руками - швидко і
Альтанка своїми руками - швидко і

Похожие страницы:

  1. Будівництво дачних будинків з Колоди
  2. Будівництво дачних будиночків
  3. Будівництво Дачі з Бруса Своїми Руками
  4. Будівництво Дачі Своїми Руками
  5. Будівництво Дачі Своїми Руками з Нуля