Будівництво заміського будинку

Строительство загородного дома Сьогодні великий попит для будівництва заміських будинків і дач користується будівельний матеріал - Пінобетон.Його також використовують для реконструкцій будівель, і при капітальному ремонті.

Будівництво будинку з пенобетонаСегодня великим попитом для будівництва заміських будинків і дач користується будівельний матеріал - Пінобетон.Пінобетон відрізняється низькою теплопровідністю, володіє функціональними та якісними властивостями.За рахунок своєї мінімальної товщини, матеріал істотно збільшує житлову площу приміщень.

 

Основу пінобетону складають вода, цемент, пісок і піноутворювач.Матеріал має пористу структуру. За цінової категорії вигідніше побудувати будинок з пінобетону, ніж із цегли.Перший матеріал в чотири рази більше другого, звідси і економія. Витрати на будівництво пінобетонного будівлі знижуються за рахунок мінімальної витрати на цемент при безпосередній кладці.

 

Строительство загородного дома Пінобетон складається тільки з натуральних матеріалів.Стіни з нього не вбирають вологу, і можуть «дихати». Будівельний матеріал має відмінні теплоізоляційні та звукоізоляційні якості.Пінобетон стійкий до суворих атмосферних факторів. Він пожаростоек і морозостійкий. У порівнянні з цегляним будинком, пінобетонне будова 2, 5 рази легше.Такий будинок точно не дасть усадку.

 

Отже, будівництво пінобетонного будинку починається з підготовчих робіт.Вони включають в себе розмітку ділянки та всі земляні роботи для зведення фундаменту.До даного ж етапу відносять прокладку зовнішніх інженерних комунікацій.

 

Вибирають тип фундаменту ще на стадії складання проекту.Вибір багато в чому залежить від поверховості будівлі, стану грунту під нього, кліматичних умов.Частіше використовують свайний, стрічковий конструкції. Для підвалу або цокольного поверху - плитний фундамент.

 

Наступний етап - зведення зовнішніх і внутрішніх стін. Пінобетонні стіни зводять із сполученням внутрішніх і зовнішніх стін, використовуючи при цьому штрабовое або стикове з'єднання.Рада професіоналів: останній ряд не несучих стін краще зробити на два сантиметри нижче перекриття.Утворився зазор герметизують.  
Облаштування міжповерхових перекриттів. Залежно від конструкції будівлі, можна вибрати комбіновані перекриття з дерева або залізобетонні плити.

 

Далі приступають до зведення даху. Організовують кроквяну систему, деревину в обов'язковому порядку обробляють вогнестійкими просоченнями, «біо-захистом».На останньому етапі облаштовують вимощення будівлі, налагоджують систему водовідведення.

Источник: www.stroyforyou.com

Возможно, вам понравится:

Будівництво з блоків
Будівництво з блоків
055 - Будинок з пінобетону. Частина 1
055 - Будинок з пінобетону. Частина 1
додому і з пінобетону gazosilikata
додому і з пінобетону gazosilikata
Заміський будинок, будівництво
Заміський будинок, будівництво

Похожие страницы:

  1. Будівництво заміських будинків в Пензі
  2. Будівництво заміських будинків в Тюмені
  3. Будівництво заміських будинків з теплоблок
  4. Будівництво заміських будинків Економ Класу
  5. Будівництво заміських будинків з піноблоків