Загальне у людей тільки одне: ми всі різні. Хоча нам важливо відчути себе причетними до якоїсь групи.Наприклад, групі домовласників. Або Домовласниця.

Современные быстровозводимые дома идеальный вариант, для тех кто хочет, как можно скорее обрести кров.

Термін «енергоефективний будинок» нині в ходу, хоча такий будинок мало хто бачив.Виняток - компанія «АКТИВ ХАУС», яка будує об'єкти нерухомості, що відповідають всім європейським вимогам у частині енергозбереження.Про діяльність компанії розповів менеджер управління проектами ТОВ «АКТИВ ХАУС» Андрій Сушков.

Експерти впевнені, що сплеск продажів в перші місяці нинішнього року стався на хвилі громадянського оптимізму, і, поки вона не спаде, передрікають подальше зростання попиту.Правда, цю думку поділяють далеко не всі.

З тих пір, як тридцять років тому клеєний брус з'явився у Фінляндії, він став одним з найпопулярніших будматеріалів на Північно-Заході.Клеєний брус відмінно виглядає в проектах в скандинавському стилі: він підкреслює строгу елегантність і лаконічність архітектури.

«Ямера» - індивідуальний кам'яний будинок для сучасної сім'ї.«Ямера» - функціонально спроектований будинок, будь то котедж для невеликої сім'ї або родовий маєток на багато десятків років, в будь-якому випадку, він є надійним, безпечним і дає можливість жити без особливих турбот.Ми побудуємо вам такий будинок, який ви хочете.

В сучасних заміських будинках все частіше можна бачити незвичайне опалювальне обладнання.Як правило, інноваційні системи опалення доповнюють традиційні, але іноді і заміщають їх.

Міськими комунікаціями в заміських умовах нині нікого не здивуєш.Та й немає такого завдання - когось дивувати. Зручності, забезпечені необхідним набором інженерних систем, просто повинні бути і гарантувати комфортне життя в індивідуальному будинку.

Відтворення класичного інтер'єру в сучасному будинку - нерідке явище в дизайні.Без колон, ліпних карнизів, характерних орнаментів і форм не обходиться майже жоден проект.У міру свого таланту дизайнери комбінують відомі прийоми, отримуючи перевірений результат.

Природа - найбагатше джерело натхнення, найбільший джерело форм і кольорів, найуспішніший архітектор, будівельник, дизайнер і інженер.Вона народжує бажання наслідувати їй і творити ... І, здається, цей заміський будинок, побудований за проектом архітектора Олега Надежін, взяв усе найкраще від навколишніх ландшафтів, впустив світло і повітря лісових просторів, ввібрав неквапливість і спокій природного життя.

Источник: www.zagorod.spb.ru

Возможно, вам понравится:

Строительство домов
Строительство домов
Каркасный дом под ключ от
Каркасный дом под ключ от
Строим загородный дом ч.8
Строим загородный дом ч.8
Строительство загородного дома
Строительство загородного дома

Похожие страницы:

  1. Будівництво заміського будинку Недорого
  2. Будівництво заміського будинку Поетапно
  3. Будівництво заміського будинку Кошторис
  4. Будівництво заміського будинку під Ключ