Пристрій даху заміського будинку

разрез крыши в деревянном домеОсновна функція даху - забезпечувати надійний захист внутрішніх приміщень від таких природних явищ, як сніг, дощ, град, яскраве сонце і вітер, і мінімізувати тепловтрати в будинку.Конструкція даху повинна бути не тільки міцною і надійною, а й мінімізувати проникнення шуму у внутрішні приміщення.

 

Однак дах - це ще й елемент дизайну. Вона здатна повністю змінити зовнішній вигляд будівлі: стилізувати будова, зорово збільшити або зменшити його, зробити споруди помітним і незабутнім.

 

Класифікації дахів.

 

Про те, як побудувати дах дерев'яного будинку варто задуматися ще на етапі проектування будівлі.Адже від проекту залежатиме не тільки зовнішній вигляд будівлі, але й кількість будівельних матеріалів, і терміни робіт.

 

Так за способом будови, теплоізоляції, формі і собівартості виділяють кілька видів дахів.

 

Горищні і суміщені даху.

 

Така класифікація поділяє даху дерев'яних будинків і цегляних будівель на два основних види, що відрізняються один від одного методом зведення.

 

Чердачная конструкція передбачає наявність не тільки зовнішньої покрівлі, але і будівельних ферм, що використовуються для її підтримки.На балки, що є основою такого даху, укладають настил або обрешітку.А ухил визначається видом покривного матеріалу і кліматичними умовами місцевості, де виробляється будівництво - дахи дерев'яних будинків і котеджів намагаються максимально захистити від впливу опадів і вітру.Також важливо пам'ятати, що собівартість даху зростає із збільшенням її ухилу.

 

Поєднана дах виглядає як настил, фактично не має ухилу і розташовується на горищному перекритті будівлі.На такий дах покладаються не тільки звичні для нас функції, вона виступає свого роду гідроізоляцією з декількох шарів руберойду з бітумною мастикою.

 

Заміські будинки, дахи яких є суміщеними, найчастіше оснащуються додатковими водостоками для зливу дощової і талої води з даху.

Источник: www.saturn-sk.ru

Возможно, вам понравится:

будинок від фундаменту до даху
будинок від фундаменту до даху
12. Теплоізоляція даху будинку
12. Теплоізоляція даху будинку

Похожие страницы:

  1. Будівництво Пола в Дерев'яному Будинку
  2. Будівництво Дахи Дерев'яного Будинки
  3. Будівництво економічних Загороднього Будинку